Zaproszenie na wykłady ekspertów ICAN Institute i Harvard Business Review

Z przyjemnością informujemy, że członkowie naszego Stowarzyszenia otrzymali zaproszenie na dwa wykłady czołowych ekspertów ICAN Institute i Harvard Business Review. Prelekcje dotyczyć będą najczęstszych problemów, z jakimi spotykają się współcześni menedżerowie. Spotkanie odbędzie się w dniu 02.09 w Poznaniu w Hotelu NH, przy ul. Św. Marcina 67.

Udział dla członków Stowarzyszenia jest bezpłatny. Dojazd do Poznania na koszt własny.

Agenda:
10:00-11.30: Sukces na trudnych rynkach czyli jak wygrywać w warunkach hiperkonkurencji – dr Witold Jankowski
11:30-11:45: Przerwa kawowa
11:45-13:15: Niebezpieczna samotność liderów, czyli o podejmowaniu lepszych decyzji w biznesie – Paweł Motyl

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności na skrzynkę mailową mba@absolwencimba.pl w celu rezerwacji miejsca, do dnia 28.08.

Dla uczestników prelekcji będących członkami Stowarzyszenia przewidziane są dodatkowe materiały edukacyjne Harvard Business Review (audiobooki, książki, nagrania konferencji biznesowych HBRP).

Poniżej notki biograficzne prelegentów.

dr Witold B. Jankowski

Prezes ICAN Institute, Redaktor Naczelny Harvard Business Review Polska

Dr Witold Jankowski studiował zarządzanie i ekonomię w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Wykładał w programach MBA w szkołach biznesu w Kanadzie. W latach 1992-2000 był profesorem zarządzania i ekonomii w Lakehead University, w Ontario, Kanada.
Od 1993 r. jest prezesem ICAN Institute (dawniej Canadian International Management Institute), zajmującego się m.in. działalnością szkoleniową i konsultingową. Prowadzi własne szkolenia „Management”, realizuje także wdrożenia programów e-learningowych opartych na produktach Harvard Business School Publishing.
Od 1997 r. dr Witold Jankowski pracował z wieloma firmami jako konsultant i trener (m.in. Goodyear Polska, SAP, Lyreco, Ciech S.A., TP SA, Eurozet, GlaxoSmithKline, Biomerieux Polska, Kolporter, Grupa PSB, Węglokoks i inne).
Od 2003 r. dr Witold Jankowski jest redaktorem naczelnym i współwydawcą polskiej edycji Harvard Business Review.

 

Paweł Motyl

Dyrektor Leadership Lab, ICAN Institute

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2005 roku jako pierwszy Polak ukończył program Train the Trainer w McClelland Center w Bostonie.
Przez ponad 8 lat pracował w firmie konsultingowej Hay Group, początkowo jako konsultant, następnie jako lider środkowoeuropejskiego zespołu realizującego projekty rozwojowe dla kadry menedżerskiej wysokiego szczebla, budującego systemy zarządzania talentami i doradzającego w zakresie modelowania kultury organizacyjnej. W 2006 roku dołączył do firmy executive search SpenglerFox, gdzie odpowiadał za wyniki i rozwój warszawskiego oddziału.
W latach 2007-2014 pełnił funkcję dyrektora generalnego ICAN Institute, wydawcy magazynu Harvard Business Review Polska. Jest współzałożycielem i dyrektorem Leadership Lab, prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla menedżerów wysokiego szczebla. Paweł należy do American Society for Training and Development, jest też członkiem zarządu stowarzyszenia HR Generation Next.
Jest autorem książki „Labirynt: Sztuka podejmowania decyzji”, a wolny czas dzieli pomiędzy enologię i wyprawy wysokogórskie.