Zaproszenie na webinarium ICAN Institute

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia oraz naszych sympatyków na bezpłatne webinarium, które poprowadzi nasz kolega Marek Gliwny, ekspert „Harvard Business Review Polska”. Szczegóły webinarium poniżej.

Jak poprawić efektywność komunikacji i lepiej zarządzać zespołem?

To mowa – nie milczenie – jest złotem w biznesie. By stać się liderem, menedżer musi do perfekcji opanować sztukę komunikacji. Ta umiejętność pomoże stworzyć zgraną i zmotywowaną drużynę, która lepiej i skuteczniej wykonuje swoje zadania.

Data: 12 maja 2016 r.
Godzina rozpoczęcia: 11:00
Czas trwania: ok. 45 minut

Rejestracja: http://szkolenia.ican.pl/management-2016-tm-webinarium/

Eksperci prowadzący webinarium:

Marek-gliwnyMarek Gliwny

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe i menedżerskie. Pracował dla największych i najbardziej renomowanych banków w Polsce. Zarządzał zespołami różnej wielkości: jednostkami terenowymi, strukturami regionalnymi, siecią ogólnopolską liczącą 160 placówek bankowych (kilkaset pracowników sprzedaży i obsługi klienta). Uczestnik programu SPIN® Technika efektywnej sprzedaży Huthwaite International. Posiada tytuł MBA US i Manchester Metropolitan University. Certyfikowany trener biznesu. Obszary jego specjalizacji trenerskiej to: aktywna sprzedaż i obsługa klienta, budowanie i rozwój zespołów, motywacja i rozwój osobisty, zarządzanie przez wartości, mentoring. Publikuje artykuły w prasie ekonomicznej.

Adam-bernackiAdam Bernacki

Ekonomista, prawnik, absolwent m.in.. Michigan State University oraz Chartered Institute of Purchasing and Supply. Doktorant Instytutu Nauk Prawnych, Polskiej Akademii Nauk, pracuje nad wprowadzeniem mechanizmów profesjonalizujących zarządzanie zakupami w ramach stosowania Prawa Zamówień Publicznych. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Royal Philips gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie najlepszych praktyk zakupowych w zakładach na terenie CEE. Następnie spędził 3 lata w Chinach, jako Dyrektor Eksportu, pozyskując i rozwijając dostawców z Azji. Po powrocie do Europy, 5 lat pracował jako Dyrektor Zarządzający niemieckiej firmy doradczej, zajmującej się reorganizacją procesu zakupów, realizując i nadzorując projekty doradcze i optymalizacyjne prowadzone dla wiodących europejskich przedsiębiorstw. Jako uczestnik MasterClass prof. Joe Sandora, ukończył program Executive Development “Advanced Procurement Management” w Michigan State University. Doświadczony doradca i trener.