Zaproszenie na spotkanie „Wieczór z finansami”

W imieniu Business Club Szczecin mamy przyjemność zaprosić członków Stowarzyszenia Absolwentów MBA na pierwsze z cyklicznych spotkań „Wieczór z Finansami”, które odbędzie się 12 października o godz. 18:00 w siedzibie Business Club Szczecin (pl. Batorego 4 – Czerwony Ratusz – wejście od ulicy Nowej).

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie rynku kapitałowego, dotyczące budowania świadomości i wiedzy wśród osób zainteresowanych właściwym inwestowaniem własnych pieniędzy. Spotkanie jest pierwszym wydarzeniem w serii spotkań, na których eksperci służą swoją wiedzą i radą w zakresie lokowania kapitału.

Po spotkaniu zapraszamy na poczęstunek i rozmowy w kuluarach przy lampce wina.

Prosimy o potwierdzenie obecności mailowo: mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie +48 91 311 12 60.

Najbliższe spotkanie poprowadzą:
1.      Artur Nawrocki – Dyrektor Oddziału Noble Bank  zajmującego się klientem zamożnym oraz twórca automatycznej strategii inwestycyjnej w firmie Profi.Expert
2.      Krystian Szpener – Trader, Prezes Philson Spółdzielni Inwestycyjnej, laureat 3 miejsca w ogólnopolskim konkursie inwestycyjnym realizowanym przez TMS Brokers.

W pierwszej części  zostaną poruszone następujące tematy:
1.  Obligacje korporacyjne jako element portfela inwestycyjnego. Jak dokonywać właściwych wyborów.
2. Aktualna sytuacja makroekonomiczna i inwestycyjna na poszczególnych gospodarkach świata. Analiza instrumentów finansowych pod względem potencjału inwestycyjnego.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd SA MBA