Zaproszenie na spotkanie w BCS – Wieczór finansów z Alior Bankiem – 19.04.2018

W imieniu Business Club Szczecin zapraszamy członków Stowarzyszenia Absolwentów MBA na Wieczór finansów z Alior Bankiem.

Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia 2018r. (czwartek) o godzinie 18:00 w siedzibie Business Club Szczecin przy pl. Batorego 4 (Czerwony Ratusz – wejście od ulicy Nowej).

Podczas spotkania omówimy najlepsze sposoby inwestowania nadwyżek finansowych oraz metody finansowania branży rolno-spożywczej przez Alior Bank.

O tym, jak skutecznie dostosować biznes do działania w dzisiejszym otoczeniu i jak zrobić to lepiej niż konkurencja, porozmawiają Państwo z ekspertami Alior Banku:

Panem Wojciechem Olejniczakiem – Dyrektorem Departamentu Biznesu Agro Alior Banku, doktorem nauk ekonomicznych SGGW, w latach 2003-2005 Ministrem Rolnictwa

Panem Dariuszem Goszczyńskim – Menedżerem Departamentu Biznesu Agro Alior Banku, ekspertem ds. oceny rynków rolnych w Polsce i na świecie, w latach 2003-2016 Dyrektorem Departamentu Rynków Rolnych w Ministerstwie Rolnictwa

Panią Beatą Adamczyk-Szostak – Bankierem Klienta Private Banking w Alior Banku, certyfikowanym Doradcą Finansowym EFPA

Panią Anetą Krygier – Dyrektorem Oddziału Private Banking w Alior Banku

Panem Mirosławem Kisielewskim – Dyrektorem ds. Klientów Biznesowych w Alior Banku

Panem Mariuszem Jakubiakiem – Dyrektorem ds. Klientów Biznesowych

Panem Robertem Świejkowskim – Dyrektorem Regionalnego Centrum Biznesowego

Wieczór finansów z Alior Bankiem” to nie tylko szansa na inspirujące rozmowy i wzbogacenie wiedzy biznesowej, ale także wyjątkowa okazja do nawiązania relacji z nowymi partnerami.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności drogą elektroniczną na adres e-mail Stowarzyszenia: mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie (+48 91 311 12 60) lub bezpośrednio do Business Club Szczecin pod numerem telefonu: 515 061 868 lub mailowo: pawel.bury@business.szczecin.pl.