Zaproszenie na spotkanie PMI Polska

Project Management Institute Polska, wiodąca organizacja mająca na celu propagowanie i rozwijanie zarządzania projektami jako metody organizacji pracy, zaprasza członków i sympatyków Stowarzyszenia Absolwentów MBA na spotkanie w Szczecinie.

Czy chcesz posłuchać prelekcji doświadczonych kierowników projektów? Porozmawiać z innymi osobami zarządzającymi projektami? Czy chcesz rozwinąć swoją sieć kontaktów?
Kontynuujemy tradycję naszych spotkań w każdy ostatni wtorek miesiąca. Gościć nas będzie ponownie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Frekwencja na ostatnim spotkaniu dopisała, zatem tym razem spotkamy się we wtorek dnia 2015-10-27 o godzinie 18:00 w sali Tkalnia, zdolnej pomieścić 80 osób. Swoją obecność na spotkaniu można zarejestrować w tym miejscu: www.uczestnicy.pl/event/5-seminarium-pmi-szczecin

Pierwszym prelegentem będzie Michał Żuchowski, Kierownik Centrum Rozwoju Produktów w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Temat prelekcji Michała to „Project Management, że aż wióry lecą. Prowadzenie projektów w największej firmie meblarskiej na świecie.”

Drugim gościem PMI będzie Łukasz Foltyn. Szczecinianin od urodzenia. Od 10 lat pracuje w jednej z większych zachodniopomorskich firm informatycznych. Doświadczony profesjonalista, specjalizujący się w obszarze projektów realizowanych dla sektora publicznego.Temat jego prelekcji to „Projekty publiczne: czy można podpisać korzystną umowę z podmiotem publicznym?”

Po zakończeniu prelekcji PMI zaprasza na część nieoficjalną spotkania, w pobliskim pubie Rebedebedebe.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/932619343475518