Zaproszenie na spotkanie PMI Polska

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na kolejne spotkanie szczecińskiego oddziału Project Management Institute.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych kierowników projektów, porozmawiać z osobami zarządzającymi projektami, a także rozwinąć siatkę kontaktów. PMI tradycyjnie zaprasza na spotkanie w ostatni wtorek miesiąca.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy zgłosić poprzez stronę: http://www.uczestnicy.pl/event/7-seminarium-pmi-szczecin.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20. Początek we wtorek 2016-01-26,  godzina 18:00.

W trakcie tego spotkania będą miały miejsce dwie prelekcje:

1. „Skuteczna Prezentacja”

Monika Wasilewska-Serwiak oraz Małgorzata Beczkowska, członkinie klubu Toastmasters Szczecin Passionate Speakers.

Pani Monika to ekspert w dziedzinie wsparcia sektora nowoczesnych usług dla biznesu, trener biznesu, akredytowany coach ICF oraz mówca konferencyjny. Wystąpieniami publicznymi zajmuje się od 14 lat. Występowała jako mówca na konferencjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Jako konferansjer prowadziła konferencje dla kilkuset uczestników zarówno w języku polskim jak i angielskim. Wielokrotny sędzia na międzynarodowych konkursach przemówień publicznych.

Pani Małgorzata to ekspert w zakresie zarządzania strategicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi, specjalista w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw, doświadczony negocjator, coach ICF. Od ponad 10 lat piastuje stanowiska zarządcze w międzynarodowych korporacjach. Doświadczenia w wystąpieniach publicznych zbierała w biznesie jako mówca w prezentacjach dla zarządów, na konferencjach i warsztatach w Polsce i Danii a także prowadząc warsztaty i szkolenia. Przemówienia prowadzi w językach polskim i angielskim.

Podczas 45 min warsztatu słuchacze dowiedzą się, jak przygotować efektywne wystąpienie i odnieść sukces jako mówca, czyli jak zdefiniować cel by słuchacze nie mieli wątpliwości jakie są wasze intencje. Podczas szkolenia opowiemy i przećwiczymy:

– Czym jest, i jak sformułować cel ogólny;
– Czym jest cel szczegółowy;
– Jak zaplanować wystąpienie aby w sposób najbardziej efektywny swoje cele osiągnąć;
– Dlaczego jedni mają efektywną mogę ciała, a inni nie;
– Co zrobić aby głos nie był monotonny.

2. „Project Manager a kontrakty budowlane”

Gaweł Biedunkiewicz – z wykształcenia architekt. Od ponad 11 lat pracuje w sektorze budownictwa.

W latach 2007-2009 w Irlandii zdobywał specjalistyczną wiedzę z zakresu kontraktów budowlanych. Od 2009 roku prowadzi firmę zajmującą się zarządzaniem w budownictwie aktywną na rynku europejskim. Specjalizuje się budownictwie użyteczności publicznej i przemysłowym.

Tematem prelekcji będzie „Project Manager a kontrakty budowlane”, gdzie temat omawiany będzie z perspektywy obydwu stron zaangażowanych w ten obszar.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 70 miejsc. Rejestracji dokonać można na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/7-seminarium-pmi-szczecin,
– po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.