Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (30)

SAMBA Szczecin oraz PMI PC Szczecin Branch zapraszają na kolejne Spotkanie PMI Szczecin. PMI Szczecin świętuje okrągły jubileusz, gdyż będzie to już 30. Spotkanie w naszym mieście. W tym roku również PMI Poland Chapter obchodzi 15-lecie swojej działalności.

W trakcie tego spotkania uczestnicy będą mieć możliwość rozwinięcia miękkich kompetencji potrzebnych w codziennej pracy lidera.

Spotkania PMI to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń i poszerzenia swojej siatki kontaktów o innych kierowników projektów i sympatyków tej metody organizacji pracy.

Project Management Institute to globalna organizacja zajmująca się promowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. PMI przygotowuje i wydaje Project Management Body of Knowledge (PMBoK) oraz przyznaje egzaminuje i certyfikuje kompetencje kierowników projektów.

Więcej informacji na temat działalności PMI znajdziecie na stronach www.pmi.org oraz www.pmi.org.pl.

Prelekcję poprowadzi Agnieszka Gasperini – certyfikowany Kierownik Projektów (PMP) z ponad 16‐letnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach. Od 1999 pracowała między innymi dla firmy Siemens AG, gdzie tworzyła kulturę profesjonalnego zarządzania projektami, będąc pierwszym kierownikiem projektów z certyfikatem PMP.

Część merytoryczna wydarzenia rozpocznie się 26 czerwca o godzinie 18:00, jednak będziemy czekać na Was już od godziny 17.30. Jeśli macie do nas jakieś pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej nas lub innych uczestników spotkań, to jest to właśnie czas dla Was.

Spotykamy się tradycyjnie w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20.

Przez 11 lat (2003‐2014) Agnieszka była dyrektorem w firmie konsultingowej PMC zajmującej się konsultingiem z dziedziny zarządzania projektami i funduszami unijnymi. Od 2014 roku pracuje jako zewnętrzny konsultant z firmą Practical Thinking Group dla regionu EMEA.

Agnieszka była także prezesem Polskiego Oddziału PMI, a obecnie jest członkiem zespołu PMI EF Community Engagement Community. Mówi płynnie pięcioma językami i jako trener skupia się zarówno na międzynarodowej, jak i lokalnej specyfice zagadnień związanych z zarządzaniem projektami w różnych branżach i środowiskach.

Agnieszka poprowadzi zajęcia pn. “Leader Tango”. Leader Tango to unikatowy warsztat, który bazuje na zestawie spójnych postaw i kompetencji, w tym m.in. na zaufaniu, jako jedną z kluczowych kompetencji w zakresie zarządzania zespołem.

 

Poprzez udział w warsztacie uczestnicy uświadomią sobie motywacje własne oraz motywacje pozostałych członków zespołu co pozwoli znacznie lepiej kontrolować emocje i skutecznie komunikować się w zespole. W następstwie posiadania takich kompetencji w zespole nastąpi poprawa atmosfery i relacji oraz wzrośnie efektywność pracy zespołu.

Prelekcja ta stanowi wstęp do warsztatów, które odbędą się w ramach pierwszej konferencji organizowanej przez szczeciński oddział PMI – Highway to Project Management.
www.conference.pmi.org.pl

Sprawy organizacyjne:

UWAGA! NOWY SYSTEM REJESTRACJI UCZESTNIKÓW!
– udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja na stronie https://pmipcszczecin.konfeo.com/pl/groups
– po spotkaniu PMI zaprasza na integrację do pobliskiej pizzerii, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCIiTT.