Zaproszenie na spotkanie PMI Polska

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na kolejne spotkanie szczecińskiego oddziału Project Management Institute.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych kierowników projektów, porozmawiać z osobami zarządzającymi projektami, a także rozwinąć siatkę kontaktów. PMI tradycyjnie zaprasza na spotkanie w ostatni wtorek miesiąca.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy zgłosić poprzez stronę: http://www.uczestnicy.pl/event/9-seminarium-pmi-szczecin.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-03-22, godzina 18:00.

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

W trakcie tego spotkania będą miały miejsce dwie prelekcje, które poprowadzą:

Michał Koniewicz – od ponad 12 lat zajmuje się prowadzeniem projektów informatycznych (od małych do takich z budżetem powyżej 1 mln zł). Posiada doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami i w dużych korporacjach. Doświadczenie PM IT zarówno od strony „dostawcy” jak i „klienta”. Certyfikowany PRINCE2 Practitioner. Więcej o Michale: https://www.linkedin.com/in/michalkoniewicz.

Tematem wystąpienia będzie „SCRUM – jak ugryźć i nie połamać sobie zębów – doświadczalnie”.

Łukasz Krajnik – kierownik projektu o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu, w obszarach manufacturing i product development. Obecnie Project Leader w Centrum Rozwoju Produktów w IKEA Industry Poland Sp. z o.o., odpowiedzialny za zarządzanie programem EDD – Excellence in Democratic Design.

Tematem wystąpienia Łukasza będzie: „Zarządzanie ryzykiem w projekcie”.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do dyspozycji jest 80 miejsc. Rejestracji dokonać można na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/9-seminarium-pmi-szczecin,
– osoby, którym z różnych przyczyn nie uda się zarejestrować na spotkanie, mogą przyjść na spotkanie bez rejestracji i dopisać się do listy uczestników na miejscu,
– po spotkaniu organizatorzy zapraszają na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1002199229847320.