Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (28)

SAMBA Szczecin oraz PMI Szczecin zapraszają na kolejne spotkanie z zarządzaniem projektami. Tym razem, spośród trzech rodzajów kompetencji kierownika projektu, które określa PMI, spotkanie dotyczyć będzie zdolności liderskich.

Jeśli interesujesz się zarządzaniem projektami jako metodą organizacji pracy, chcesz rozwinąć swoje kompetencje i wymienić doświadczenia w tym obszarze oraz poznać innych project managerów, to nasze spotkania są właśnie dla Ciebie.

Project Management Insitute to globalna organizacja zajmująca się promowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. PMI przygotowuje i wydaje Project Management Body of Knowledge (PMBoK) oraz przyznaje egzaminuje i certyfikuje kompetencje kierowników projektów.

Więcej informacji na temat działalności PMI znajdziecie na stronach www.pmi.org oraz http://www.pmi.org.pl.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 24 kwietnia w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20 w Szczecinie.

Część merytoryczna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak przedstawiciele PMI będą czekać na Was już od godziny 17.30. Jeśli macie pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej tę organizację i jej wolontariuszy, ten czas jest dla Was.

Warsztaty w trakcie spotkania będzie prowadzić Przemysław Olewnik.

CEO w International Confederation of Futebol de Salão (Oxford, UK). ICFDS Global Ltd zarządza licencjami i siecią franczyzową SOCATOTS i Brazilian Soccer Schools na świecie, Obecnie spółka posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Turcji, Chorwacji, Czechach, Słowacji, Indiach, Korei, Filipinach, Malezji, Indonezji, Australii i Kanadzie.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie studiował na kierunku Zarządzanie i Marketing. Szlify biznesowe zdobywał zarządzając lokalnym oddziałem organizacji studenckiej AIESEC oraz pracując kilka lat w Malezji i Niemczech jako doradca biznesowy i marketingowy.

Obecnie, skupia się na globalnym rozwoju sieci franczyzowej SOCATOTS oraz Brazilian Soccer Schools ale również szkoli i doradza w zakresie franczyzy, negocjacji i sprzedaży.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem oraz ojcem dwóch córek, w chwilach wolnych biegaczem długodystansowym, na swoim koncie ma 10 pełnowymiarowych maratonów.

Więcej informacji: LinkedIn.com/in/PrzemekOlewnik

Przemysław przeprowadzi dla uczestników wydarzenia warsztaty z zakresu skutecznej perswazji w ramach zespołów projektowych.

 

Sprawy organizacyjne:

– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestinicy.pl: http://www.uczestnicy.pl/event/28-seminarium-pmi-szczecin
– po spotkaniu PMI zaprasza na integrację do pobliskiego lokalu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCIiTT.