Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (27)

SAMBA Szczecin oraz PMI PC Szczecin Branch zapraszają na kolejne Spotkanie PMI Szczecin. Tym razem uczestnicy zmierzą się z materią z zakresu umiejętności miękkich. Spotkania PMI to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń i poszerzenia swojej siatki kontaktów o innych kierowników projektów i sympatyków tej metody organizacji pracy.

Project Management Insitute to globalna organizacja zajmująca się promowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. PMI przygotowuje i wydaje Project Management Body of Knowledge (PMBoK) oraz przyznaje egzaminuje i certyfikuje kompetencje kierowników projektów.

Więcej informacji na temat działalności PMI znajdziecie na stronach www.pmi.org oraz www.pmi.org.pl.

Gośćmi i prelegentami na spotkaniu będą Kamila Pępiak-Kowalska oraz Małgorzata Gajewska, działające wspólnie pod marką Ministry of Skills. Panie poprowadzą warsztaty pt. Inteligencja emocjonalna dla Project Managerów.

Emocje są naszymi zasobami, a co robi Project Manager z zasobami? Zarządza nimi! Jak to zrobić? Technik i sposobów jest wiele, nasze warsztaty pokażą Ci całe spectrum narzędzi do zarządzania zasobami, jakimi są emocje, co w konsekwencji podkręci Twoją inteligencję emocjonalną (powiemy Ci w sekrecie, że ta jest odpowiedzialna mocno za nasz sukces w życiu, wiec raczej przydatna). Warto pamiętać o tym, że PMI uznał inteligencję emocjonalną za jedną z kluczowych cech Project Managera, ponieważ jej poziom jest mocno skorelowany z sukcesem pracy projektowej. Pokażemy Ci, jak połączyć praktykę zarządzania projektami i zarządzaniem emocjami, bo przecież dobry Project Manager emocji używa, a nie im ulega!

Spotykamy się w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20. Część merytoryczna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak będziemy czekać na Was już od godziny 17.30. Jeśli macie do nas jakieś pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej nas lub innych uczestników spotkań, to jest to właśnie czas dla Was.

Więcej informacji na Facebooku oraz na stronach PMI Poland Chapter.

www.facebook.com/events/173477576632881/
www.pmi.org.pl/pmi/oddzialy/szczecin/

Małgorzata Gajewska

Małgorzata Gajewska

Kamila Pępiak-Kowalska

Kamila Pępiak-Kowalska