Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (21)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne Seminarium PMI Szczecin – ostatnie przed wakacyjną przerwą.
Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, jeśli chcesz poznać innych kierowników projektów i rozbudować swoją siatkę kontaktów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy już 21. raz do posłuchania doświadczonych praktyków zarządzania projektami oraz poszerzenia swojej siatki kontaktów.

Widzimy się: 27 czerwca 2017r. w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. Jagiellońska 20.

Część merytoryczna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18.00.

Prelegentami Seminarium będą:

Barbara Walczak

Absolwentka Elektroniki i Telekomunikacji oraz Informatyki na ZUT w Szczecinie. Od początków kariery związana z branżą Automotive. Najpierw jako programista potem w roli kierownika projektu.

Aktualnie w GlobalLogic odpowiedzialna za zarządzanie projektami dla jednego z największych dostawców oprogramowania Automotive na świecie jaki i tworzenie ofert. Interesuje się zwinnymi praktykami prowadzenia projektów w tak specyficznym środowisku jakim jest branża Automotive gdzie istnieją silnie zdefiniowane role projektowe.

Prywatnie: żona informatyka, miłośniczka biegania, podróży i…ładnych butów 🙂

 

Mariusz Kulczyk

Absolwent WTiICh na Politechnice Szczecińskiej. Zwiazany od początku swojej kariery zawodowej z jakością. Jakość poznawał przy produkcji elektroniki, opon i finalnie w IT.

Gdy wyzwania związane z jakością przestały mu wystarczać, zwrócił się w kierunku zarządzania projektami w branży IT. W szczególności w projektach Automotive.

Prywatnie: mąż i tata, biegacz, badacz relacji międzyludzkich 🙂

 

Arkadiusz Gąsiorowski

Absolwent 2 Wydziałów Politechniki Szczecińskiej.

Praktyk, od ponad 15 lat związany z branżą zajmującą się rozwojem oprogramowania, w tym ostatnie 9 lat z branżą Automotive. Ekspert zarządzania projektami i programami. Przez wiele lat zarządzał zespołami, tworzącymi rozwiązania dla klientów na terenie Europy, Dalekiego Wchodu i w Stanów Zjednoczonych.

W Globallogic jego funkcja związana jest z zarządzaniem globalnym programem dla jednego z największych dostawców oprogramowania Automotive na świecie.

Prywatne: Mąż, ojciec 2 dzieci i .. pasjonat żeglarstwa, sztuki z piasku i kloców Lego Technics.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl (http://www.uczestnicy.pl/event/21-seminarium-pmi-szczecin).