Zaproszenie na spotkanie PMI Polska

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na kolejne spotkanie szczecińskiego oddziału Project Management Institute.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych kierowników projektów, porozmawiać z osobami zarządzającymi projektami, a także rozwinąć siatkę kontaktów. PMI tradycyjnie zaprasza na spotkanie w ostatni wtorek miesiąca.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu należy zgłosić poprzez stronę: http://www.uczestnicy.pl/event/8-seminarium-pmi-szczecin.

Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-02-23, godzina 18:00.

W trakcie tego spotkania będą miały miejsce dwie prelekcje, które poprowadzą:

Magdalena Kowalska – konsultant HR, coach, trener, wykładowca. Doświadczenie w zakresie HR zdobywała przez ponad 10 lat, pracując jako HR Manager w dużych, międzynarodowych organizacjach głównie branży IT ale też produkcyjnych. Teraz jako niezależny konsultant projektuje od podstaw rozwiązania z zakresu HR ale też doradza w przeformułowaniu, usprawnieniu istniejących w organizacjach procedur. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu szeroko pojętej komunikacji, z przywództwa, pokazuje rolę lidera w zmianie. Podczas spotkania PMI podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania ludźmi w projektach, postara się odpowiedzieć na pytanie czego ludzie oczekują od swoich liderów.

Tematem wystąpienia będzie „Czego ludzie potrzebują od lidera projektu?”.

Michael Kacprzak – Michael jest współtwórcą Spotbeans oraz twórcą Switch2Agile. Pierwsze doświadczenia jako kierownik projektu zdobywał w projektach sektora publicznego w IBM. Do niedawna pracował jako lead agile coach w jednym z najprężniej rozwijających się startupów w Berlinie – Babbel. Od prawie roku zacumował ponownie w Szczecinie, gdzie jako współtwórca Spotbeans rozwija innowacyjną aplikację dla dietetyków TiqDiet. Ponadto jest doświadczonym mówcą i trenerem z zakresu lean i agile zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jest pierwszą osobą w Polsce, która zdobyła certyfikat SPC (Scaled Agile Program Consultant) uprawniającą do akredytowanych szkoleń Scaled Agile Framework.

Tematem wystąpienia Michaela będzie: „Agile Project Management – doświadczenia z okopów na wesoło”.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc. Rejestracji dokonać można na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/8-seminarium-pmi-szczecin,
– po spotkaniu organizatorzy zapraszają na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/553106684858958/.