Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (18)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne Seminarium PMI Szczecin.
Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, jeśli chcesz poznać innych kierowników projektów i rozbudować swoją siatkę kontaktów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

18. spotkanie jest już trzecim spotkaniem w tym roku kalendarzowym. Zapraszamy do posłuchania doświadczonych praktyków zarządzania projektami oraz poszerzenia swojej siatki kontaktów.

Prelegentami w trakcie Seminarium będą:
1// Piotr Kolmanowski

Piotr „nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria” Kolmanowski sprawuje obecnie funkcję Program Managera w firmie Mobica. Zdobył doświadczenie project managera w trakcie wielu międzynarodowych projektów. Piotr wierzy w metody zarządzania dopasowane do organizacji i sytuacji, które to metody efektywnie połączą podejście klasyczne ze zwinnością SCRUMa.

Tematem prelekcji Piotra będzie „Esencja SCRUMA – praktyczna strona wdrażania agile„.

2// Sebastian Błoński

Sebastian pełni rolę Project Managera w Mobice. Może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, w tym 5 lat jako kierownik projektów. Posiada certyfikat PMP, jest absolwentem Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz studiów MBA na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie wolnym jeździ na snowboardzie i gra w golfa.

Temat wystąpienia Sebastiana to „Kontrakty fixed price w środowisku zwinnym„. W trakcie prezentacji dokonamy m. in. analizy case study, która da nam rozwiązanie w sytuacji, w której przy kontrakcie fixed price nie mamy w pełni określonego zakresu projektu.

Oficjalnym partnerem spotkania będzie firma MOBICA.

Mobica na co dzień dostarcza wysokiej klasy rozwiązania dla największych firm z wielu branż: motoryzacyjnej, finansowej, aplikacji mobilnych, telewizyjnej, półprzewodnikowej i morskiej. Ponad 10-letnie doświadczenie owocuje zadowoleniem klientów i uznaniem branży. W 2015 roku Mobica została uznana za najszybciej rozwijającą się firmę międzynarodową w Wielkiej Brytanii wg The Sunday Times HSBC International Track 200. Mobica to firma, którą tworzą pasjonaci najnowszych technologii w 10 biurach: od siedziby w Wilmslow, przez meksykańską Guadalajarę, Dolinę Krzemową aż po biura w Polsce, w tym w Szczecinie.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl (http://www.uczestnicy.pl/event/18-seminarium-pmi-szczecin),
– po części oficjalnej spotkania PMI Szczecin zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1356933324400424