Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (16)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne Seminarium PMI Szczecin.
Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, jeśli chcesz poznać innych kierowników projektów i rozbudować swoją siatkę kontaktów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów potwierdzających kompetencje PMa, to spotkania PMI są właśnie dla Ciebie.

Lokalny oddział PMI wraca po świąteczno-noworocznej przerwie. Jednocześnie proponuje nieco odświeżoną formułę spotkań, w bardziej interaktywnej formie warsztatów. Dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości wzięcia udziału w warsztacie przeprowadzanym przez doświadczonego praktyka oraz poszerzenia swojej siatki kontaktów.

Prelegentami w trakcie Seminarium będą:

Osobą zapewniającą wkład merytoryczny będzie Joanna Adamska – zakochana w projektach, procesach, nowych technologiach, przedwojennych obyczajach i żabach. Od kilku lat Project Manager, wcześniej koordynator projektów w firmie Coloplast Business Centre, obecnie Team Manager w firmie brightONE. Po godzinach pełni również funkcję Dyrektora Zarządzającego PMI Szczecin.

Tytuł prelekcji Joanny to „O co chodzi temu strasznemu klientowi? Zarządzanie projektami z drugiej strony barykady”.

Celem prelekcji jest pokazanie zarządzania projektami od strony klienta – przede wszystkim z czym się musi borykać, na co zwracać uwagę oraz co działa na niego jak płachta na byka. Całość, aby bardziej przybliżyć temat, eksperymentalnie będzie prowadzona bardziej warsztatowo.

Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak przedstawiciele PMI czekać będą na Was już od godziny 17:30 aby odpowiedzieć na pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów czy możliwości zaangażowania się.

Tradycyjnie partnerem spotkania jest GlobalLogic.

GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju oprogramowania. Wykorzystuje specjalistyczną wiedzę oraz wielobranżowe doświadczenie, aby połączyć twórców oprogramowania z rynkiem globalnym. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami projektowymi na całym świecie, GlobalLogic współpracuje z klientami z takich branż, jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl    (http://uczestnicy.pl/event/16-seminarium-pmi-szczecin-1),
– po części oficjalnej spotkania PMI Szczecin zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/175895542892150/