Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (15)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne Seminarium PMI Szczecin.

15. spotkanie jest jednocześnie ostatnim w tym roku kalendarzowym. Dlatego tym bardziej polecamy możliwość posłuchania doświadczonych praktyków zarządzania projektami oraz poszerzenia swojej siatki kontaktów.

Prelegentami w trakcie Seminarium będą:

grzegorzgodlewski_wGrzegorz Godlewski – w branży IT od 2000 roku. Przez wiele lat programista w szczecińskich firmach. Obecnie freelancer wykonujący systemy informatyczne na zamówienie dla startupów i średnich firm z 4 kontynentów. Współpracował z ludźmi pochodzącymi z: USA, Holandii, Australii, Czech, Rosji, Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Malezji, Indii, Włoch, Iranu, Turcji, Syrii.

Grzegorz przedstawi prezentację pt. „Świat piżam i telekonferencji”

Zarządzanie projektami w skali mikro, w organizacjach w których nie można zastosować skomplikowanych metod. Ta prezentacja to vademecum freelancera powstałe na podstawie kilkuletnich doświadczeń w pracy wolnego strzelca. Przeznaczona jest dla osób, którym nie odpowiada praca etatowa, szukających alternatywy.

W drugiej części spotkania na scenie wystąpi dwóch prelegentów jedocześnie:

arkadiuszgasiorowski_w

Arkadiusz Gąsiorowski – od 10 lat zajmuje sie prowadzeniem projektow i programow IT z branzy telecom i automotive, Obecnie prowadzi program z szerokim spektrum projektów dla klienta z branzy automotive.

.
.

tomaszlaczkowski_wTomasz Łączkowski – od blisko 18 lat związany z branżą IT. Przeszedł drogę od programisty do kierownika projektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami informatycznymi związanymi z systemami GIS. Od niedawna Senior Manager w firmie GlobalLogic z nastawieniem na projekty związane z systemami embedded w branży automotive.

Arkadiusz i Tomasz wspólnie przeprowadzą prelekcję pt. “Praktyczne aspekty zarządzania projektami Fixed Price w branzy IT”.

Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak przedstawiciele PMI czekać będą na Was już od godziny 17.30 aby odpowiedzieć na pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów czy możliwości zaangażowania się.

Tradycyjnie partnerem spotkania jest GlobalLogic.

Sprawy organizacyjne:

– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl
http://uczestnicy.pl/event/15-seminarium-pmi-szczecin,

– po części oficjalnej spotkania PMI Szczecin zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,

– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1836364743315001/