Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (14)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne Seminarium PMI Szczecin.
Na seminarium zapisać się można pod poniższym adresem.

14. Spotkanie to nowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej zarządzania projektami jako metody organizacji pracy oraz nowe możliwości poszerzenia swojej siatki kontaktów o ciekawe i doświadczone osoby.


Prelegentem w trakcie spotkania będzie Małgorzata Beczkowska.

malgorzatabeczkowskaMagister Finansów i Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskiem ze specjalizacją Bankowość, Studia podyplomowe Zarządzanie Logistyką. Ponad dziesięć lat w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich, ostatnio w IT w obszarze wsparcia i rozwoju oprogramowania.

Zainteresowana tematyką wsparcia rozwój osobistego i zawodowego, budowania relacji i efektywnej komunikacji. Coach rodziny i relacji. Prezes Szczecińskiego klubu mówców Toastmasters Szczecin Passionate Speakers.

Temat warsztatów: „Komunikacja w projekcie – Tips & Tricks”

Komunikacja w projekcje jest kluczem do sukcesu. Ale to zadanie niełatwe i czasochłonne. Wymaga umiejętnego zarządzania informacją i zgrabnym poruszaniem się pomiędzy członkami komitetu sterującego, grupami roboczymi i osobami objętymi zmianą. Zwykle to bardzo różne środowiska co oznacza różne potrzeby. I chociaż nie ma tutaj drogi na skróty, to kilka sprawdzonych „sztuczek” ułatwi twoje życie.

Podczas warsztatów dowiesz się:
– jak wybrać właściwą drogę komunikacji,
– jak dobrze rozpocząć spotkanie,
– jak mówić, żeby trafić do odbiorcy,
– jak mówić bez przygotowania.

Druga część spotkania zostanie przeprowadzona w formule PMI Open Space. Punktem wyjścia do realizacji warsztatów będzie prelekcja Małgorzaty, w trakcie której mowa będzie o technicznych aspektach prezentacji. Natomiast w dalszej części naszego seminarium zostaną poruszone zagadnienia z tego obszaru lub inne z zakresu zarządzania projektami, które nurtować będą uczestników spotkanie. PMI zachęca do przesyłania pytań dotyczących tego obszaru i zagadnień, które chcielibyście poruszyć wraz z prelegentem i innymi kierownikami projektów, którzy przybędą na nasze spotkanie przez wiadomość na fanpage’u Project Management Institute Szczecin lub na adres aleksander.adamski@pmi.org.pl.

Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak przedstawiciele PMI czekać będą na Was już od godziny 17.30 aby odpowiedzieć na pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów czy możliwości zaangażowania się.
Tradycyjnie partnerem spotkania jest GlobalLogic.

Sprawy organizacyjne:

– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl    (http://uczestnicy.pl/event/14-seminarium-pmi-szczecin),
– po części oficjalnej spotkania PMI Szczecin zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.
Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/340079883003045