Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (13)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz Project Management Institute Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na pierwsze spotkanie PMI Szczecin po wakacyjnej przerwie.

13. już spotkanie PMI Szczecin to nowe możliwości zdobycia wiedzy od doświadczonych praktyków zarządzania projektami oraz do nawiązania nowych znajomości.

Sprawy organizacyjne:

– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przy ograniczonej liczbie miejsc (80), obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl: www.uczestnicy.pl/event/13-seminarium-pmi-szczecin,
– po części oficjalnej spotkania PMI Szczecin zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Tym razem swoje prelekcje przedstawi dwóch gości:


igormrozIgor Mróz – project i program manager z ponad dziesięcioletnim stażem w sektorach takich, jak: web, telekomunikacja, finanse i księgowość, mobile, produkcja, R&D, media i wielki przemysł. Klienci, z którymi współpracował zatrudniali od 4 do 150 000 osób; pełna różnorodność – od start-upów, przez MSP, po wielkie korporacje. Jego specjalnością i obsesją jest efektywność w pracy, ustalanie właściwych priorytetów i zasada Pareto. Twierdzi, że można być niesamowicie produktywnym, mieć zawsze aktualne plany i robić doskonałe prezentacje, a jednocześnie nie osiągać żadnych konkretnych wyników. Chce by uczestnicy jego szkoleń byli w swojej późniejszej pracy skoncentrowani przede wszystkim na jej efektach. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (rachunkowość), doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie). Posiadacz m.in. certyfikatów: Professional Scrum Master, PMP, PRINCE2 Practitioner, Lean IT Foundation, ITIL Foundation.

Tematem prelekcji Igora będzie: „Czego Król Julian mógłby nauczyć nas o zarządzaniu?” Opowie o niej swoimi słowami:

“Przez całe moje długie i kręte zawodowe życie pewna rzecz wciąż nie dawała mi spokoju. Trudne do określenia, niesprecyzowane wrażenie, że większość z tego co robię ja, moi, szefowie, klienci, współpracownicy jest zupełnie bezcelowe. Regularnie dopadała mnie myśl, że trzy czwarte tych ludzi można by zwolnić, albo wysłać na przymusowy urlop, a efekty prac wcale by na tym nie ucierpiały. Przecież żadna z pochłanianych przeze mnie z wypiekami na twarzy książek, sygnowanych przez rozmaitych guru zarządzania, nic a nic o takim zjawisku nie wspominała. A skoro Welch, Drucker, Collins, czy Allen o tym nie wspominali, to ja przecież nie mogłem mieć racji. A może jednak? Zapraszam na krótką opowieść, gdzie poza solidną dawką inspiracji poznacie jedną, prostą w zastosowaniu technikę, która prawidłowo zastosowana może zmienić sposób w jaki zarządzacie pracą swoją i innych.”

marcinjaneczekMarcin Janeczek – współzałożyciel i członek zarządu spółki Roce Up świadczącej usługi doradcze i wdrożeniowe. Strategic Projects Manager w NFM, norweskiej firmie produkującej kamizelki kuloodporne. Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w spółkach produkcyjnych z kapitałem zagranicznym, posiadający doświadczenie w zarządzaniu obszarami sprzedaży, rozwoju biznesu, logistyki, zaopatrzenia, IT, PM oraz R&D. Prowadzi działania biznesowe w takich regionach świata jak Skandynawia, Kraje Nadbałtyckie, Niemcy, Francja, Włochy, Izrael, Słowacja, Słowenia, Chiny, Chile, Stany Zjednoczone, Singapur. Prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA GFKM.

Marcin Janeczek odpowie nam na pytanie będące jednocześnie tematem jego prelekcji **”Strategia – właściwie po co to komu?”

Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak przedstawiciele PMI czekać będą na Was już od godziny 17.30 aby odpowiedzieć na pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów czy możliwości zaangażowania się.

Tradycyjnie partnerem spotkania jest GlobalLogic.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1644118659231802/