Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (12)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA oraz PMI PC Szczecin, oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute w naszym mieście, zapraszają na kolejne, 12. Spotkanie sympatyków zarządzania projektami!

To ostatnia szansa na spotkanie z PMI i innymi kierownikami projektów przed wakacjami. Przyjdź posłuchać doświadczonych profesjonalistów, poznaj innych PMów i rozbuduj swoją siatkę kontaktów a przy okazji dowiedz się więcej o możliwościach, które oferuje PMI!

Na wydarzenie można się zapisać na stronie http://www.uczestnicy.pl/event/12-seminarium-pmi-szczecin

Część prelekcyjna wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak będziemy czekać na Was już od godziny 17.15. Jeśli macie do nas jakieś pytania dotyczące działalności PMI, certyfikatów, możliwości zaangażowania się lub jeśli po prostu chcecie poznać lepiej nas lub innych uczestników spotkań, to jest to właśnie czas dla Was.

W czasie kolejnego XII Seminarium PMI PC Szczecin pierwszym z naszych prelegentów będzie Jerzy Fiuk. Konsultant, doradca zarządów i rad nadzorczych z zakresu zarządzania i organizacji zarządzania. Współpracuje z firmami wymagającymi wsparcia w przypadku pogorszenia lub utraty płynności finansowej. Członek Stowarzyszenia Lean Management Polska. Od 16 lat w stałej współpracy z Toyotą Motor Poland i Toyota Bankiem w sekcji obrotu samochodami używanymi. Aktywny propagator Systemu Produkcyjnego Toyoty w środowisku firm w Polsce oraz konsultant procesów wdrożeniowych. Założyciel Klubu Lean Management przy Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.bwmkonsultant.pl.

Temat wystąpienia Jerzego to „W nurcie zarządzania procesowego – koncepcja Lean Management”. W trakcie prelekcji pokazane zostaną koncepcje procesowego podejścia do zarządzania przez pryzmat wieloletniej praktyki zawodowej konsultanta i bezpośredniego uczestnika procesów w Toyota Motor Poland i Toyota Bank. Zostaną przedstawione również przykładowe narzędzia z obszaru optymalizacji procesów oraz rozwiązywania problemów, a części wspólne i potencjalne różnice między omawianymi zagadnieniami a podejściem projektowym.

Drugim prelegentem będzie Michał Żuchowski. Michał ma ponad dziesięć lat doświadczenia zawodowego w międzynarodowych firmach z branży Manufacturingu, Product Development oraz Shared Services, Jest kierownikiem Centrum Rozwoju Produktów w IKEA Industry Poland sp. z o.o. odpowiedzialnym za zespół inżynierów, liderów projektu oraz procesy rozwoju i wrażania produktów meblarskich. Zajmuje się projektami NPD (New Product Development) w ramach zespołów lokalnych i rozproszonych, zarządzaniem zmianą. Absolwent Uppsala University w Szwecji oraz studiów podyplomowych WSB (w Poznaniu i Wrocławiu). Posiada certyfikat PMP i jest Dyrektorem ds. Wolontariuszy w oddziale PMI PC Szczecin. Interesuje się koszykówką, językami obcymi, wszelkimi gadżetami i komiksami SF.

Tematem, który przedstawi Michał będzie „Zarządzanie Projektem typu NPD/NPI (New Product Development/New Product Introduction) – teoria & praktyka.” W czasie spotkania przejdziemy przez ponad roczny proces rozwoju nowego produktu i przygotowania do jego wytworzenia w zakładzie produkcyjnym. W planie są zajęcia praktyczne i omówienie konkretnego produktu, ale więcej dowiecie się już na samym spotkaniu. Zapraszamy!

Tradycyjnie partnerem spotkanie jest fira REC – a GlobalLogic Company.

Sprawy organizacyjne:
– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc,
– po spotkaniu PMI zaprasza na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/852780144826519/