Zaproszenie na spotkanie PMI Polska (11)

Stowarzyszenie Absolwentów MBA wspólnie z Project Management Institute Szczecin zaprasza na 11. comiesięczne spotkanie organizacji zrzeszającej sympatyków zarządzania projektami.

PMI Szczecin Szczecin to lokalny oddział międzynarodowej organizacji Project Management Institute, zajmującej się rozwijaniem i propagowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. Spotkania PMI Szczecin to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Prelekcje w trakcie naszych spotkań poruszają tematy z dotyczące najróżniejszych branż. W spotkaniach biorą osoby zainteresowane zarządzaniem projektami o najróżniejszym doświadczeniu. Dzięki temu spotkania PMI pozwalają na rozbudowanie swojej siatki kontaktów i wymianę poglądów z innymi PMami.

Oficjalnym partnerem spotkania jest firm REC Global, firma dostarczająca profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata.

Można się na nie zapisać tutaj: http://www.uczestnicy.pl/event/11-seminarium-pmi-szczecin (w przypadku braku możliwości członkowie Stowarzyszenia mogą dopisać się do listy uczestników na miejscu spotkania).
Miejscem spotkania ponownie będzie Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Jagiellońskiej 20-21. Początek we wtorek 2016-05-31, godzina 18:00

Część zasadnicza wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18., jednak członkowie PMI będą obecni na sali już od godziny 17:15 i będą dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności tej organizacji.

Prelegentem w trakcie spotkania będzie Pasquale Policastro, dr hab. nauk prawnych w zakresie prawa; profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i doktor honoris causa Uniwersytetu “1 Deciembre 1919” z Alby Julii w Rumunii. Jako pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przyczynił się do powstania pierwszej szkoły biznesu skierowanej do młodzieży, funkcjonującej na podstawie czynnego wolontariatu uczestniczących oraz wielu międzynarodowych ekspertów. Przedsięwzięcie to było nazwane Forum Inicjatyw Młodzieżowych. Od 2006 rozwijał, już jako pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego pierwsze i dotąd jedyne studia prawnicze w Europie ze wspólnym dyplomem udzielonym przez 4 uniwersytety Partnerskie i 16 Uniwersytetów Współpracujących. Jest czynnie zaangażowany w organizację i rozwój działalności obywatelskich związanych z projektem “Wielka Zielona Ściana”. Uczestniczy w rozwoju modelu projektu w Polsce, Europie i ns innych kontynentach, także w formie dostosowania logiki projektu do edukacji nieformalnej i do zarządzania projektami prywatnymi i publicznymi.

Tematem wystąpienia profesora będzie “Best practice w planowaniu komunikacji na przykładzie międzynarodowego projektu Great Green Wall Poland”.

Prelekcja nawiązywać będzie do Project Management Body of Knowledge (PMBoK), czyli zestawu standardów w zarządzaniu projektami opracowywanego i wdrażanego na całym świecie przez PMI. Podczas naszego spotkania zostanie omówiony obszar wiedzy – planowanie komunikacji, który stanie się tłem merytorycznym dla case study projektu Great Green Wall Poland.

Sprawy organizacyjne:

– wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak obowiązuje rejestracja na portalu Uczestnicy.pl. Do Waszej dyspozycji jest 80 miejsc. Rejestracji dokonać można na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/11-seminarium-pmi-szczecin,
– po spotkaniu zapraszamy na integrację do pobliskiego pubu, zatem w miarę możliwości zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej,
– … jednak dla zmotoryzowanych dostępny jest całkiem obszerny parking przy RCiTT.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/288968161443585