Zaproszenie na spotkanie ICF

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu mamy przyjemność zaprosić członków Stowarzyszenia Absolwentów MBA na warsztaty pt. „Co cebula może mieć wspólnego z moją motywacją?”, które poprowadzi Alicja Klimek-Junak, absolwentka studiów MBA, członek Stowarzyszenia SAMBA, menadżer w biurze projektowym z wieloletnim doświadczeniem, akredytowany coach ICF oraz lider zachodniopomorskiego oddziału ICF Polska.

Spotkanie odbędzie 18.05.2016r. o godzinie 17.00 w budynku Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, sala 116 (mapa dojazdu). Koniec spotkania planowany jest o godzinie 19.00. Udział w warsztatach bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Osoby zainteresowane tematem zapraszam do zapoznania się z relacją ze spotkania SA MBA z dnia 7 marca br., kiedy to Alicja poprowadziła podobne warsztaty dla członków naszego Stowarzyszenia. Nie wszyscy jednak mogli przybyć tego dnia na spotkanie i szczególnie te osoby zachęcamy do skorzystania z zaproszenia.

Zgłoszenia na warsztat proszę przesyłać na: alicjaklimekjunak@gmail.com

Więcej o Coaching Week i  warsztatach w Szczecinie na: http://coachingweekicf.pl

163Alicja Klimek-Junak

Absolwentka studiów MBA, członek Stowarzyszenia Absolwentów MBA, trener rozwoju osobistego i mentor coach. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu coachingu, kreatywnego podejmowania decyzji i budowania zespołów. Certyfikowany Coach ACC ICF, lider zachodniopomorskiego oddziału ICF Polska. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w biurze projektowym. Wiceprezes stowarzyszenia TERAZ Trening Efektywnego Rozwoju od A do Z. Master Reiss Motivation Profile®, metody naukowo opracowanego podejścia do motywacji. Specjalizuje się w tematach z zakresu komunikacji, zmiany, realizacji celu, motywowania i budowania własnej wartości.