Zaproszenie na spotkanie czwartkowe – 28.09.2017r. – przypomnienie

Koleżanki, Koledzy

Spotkanie czwartkowe już w najbliższy czwartek, tj. 28 września o godzinie 18.30. Tradycyjnie spotykamy się w budynku Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, sala 116 (mapa dojazdu). Zapraszamy wszystkich absolwentów i studentów programów MBA.

Prelegentem spotkania będzie Magdalena Kowalska, specjalista w obszarze HR, dyrektor personalny IKEA Industry Solid Wood West, która poprowadzi prelekcję pt.: „Lepiej mieć rację czy relację?”.

Jednocześnie pragniemy poinformować Was o nowej inicjatywie, wzbogacającej nasze czwartkowe spotkania o ok. 15 minutowe wystąpienie członków SA MBA, którzy wyrażą chęć zaprezentowania swojej biznesowej działalności i jej produktów. Mamy nadzieję, że propozycja ta spotka się z zainteresowaniem i na stałe wpisze się w program naszych spotkań czwartkowych. 28 września w tej roli wystąpi nasz kolega Andrzej Soroka.

Zachęcamy do zgłoszenia Waszego wystąpienia 26 października.

Informacje dodatkowe:

  • Podczas spotkania obowiązuje strój: smart casual.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo na adres mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie na numer Stowarzyszenia +48 91 311 1260 podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni MBA, numer edycji.
  • Następne spotkanie czwartkowe odbędzie się 26 października

Magdalena Kowalska

Dyrektor Personalny IKEA Industry Solid Wood West. Wyznacza kierunki działań w obszarze HR w czterech fabrykach zatrudniających łącznie 2500 pracowników. Zawsze dba o to, aby działania i procesy HR stanowiły „system naczyń połączonych”, wzmacniały wartości i kulturę organizacji, tworząc w ten sposób wartość dodaną wspierającą sukces organizacji na rynku. Doświadczenie zdobyła pracując dla międzynarodowych firm informatycznych tj. Tieto Poland czy Unizeto. Zawsze chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą min. jako lektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Współkoordynuje spotkania w ramach Zachodniopomorskiego klubu Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.