Zaproszenie na spotkanie czwartkowe – 26.10.2017r.

Koleżanki, Koledzy

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich absolwentów i studentów Studiów MBA na kolejne spotkanie czwartkowe, które odbędzie się 26 października o godzinie 18.30. Spotykamy się w budynku Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, sala 107 (mapa dojazdu).

Prelegentem spotkania będzie Beata Pluta, Dyrektor Sprzedaży w sektorze finansowym, współpracująca z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów. Temat prelekcji: ”JAK WYKORZYSTAĆ SWOJE TALENTY PRZEPROWADZAJĄC ZESPÓŁ PRZEZ ZMIANĘ”.

Jednocześnie spotkanie wzbogacone zostanie o ok. 15 minutowe wystąpienie  naszego kolegi, absolwenta XII edycji MBA US, Piotra Wielgata właściciela firmy inTechMET, który w ramach inicjatywy – roboczo nazwanej „Kariera menadżera MBA”, opowie o swojej aktywności zawodowej.

Informacje dodatkowe:

  • Podczas spotkania obowiązuje strój: smart casual.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo na adres mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie na numer Stowarzyszenia +48 91 311 1260 podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni MBA, numer edycji.
  • W listopadzie zamiast spotkania czwartkowego zaplanowane jest spotkanie Andrzejkowe, które odbędzie się 24.11.br (piątek) w klubie muzycznym Rocker Club – więcej szczegółów wkrótce.

Beata Pluta

Wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyła w polskich i międzynarodowych korporacjach. Specjalizuje się w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. W praktyce wykorzystuje mentoring i coaching pracując na stanowiskach menedżerskich w sektorze finansowym między innymi w Banku Inicjatyw Gospodarczych, Powszechnym Banku Kredytowym i Nordea Bank Polska S.A.
Posiada szerokie doświadczenie w działaniach związanych z budową marki, dwukrotnie nagrodzona Tytułem Mecenasa Kultury przez Prezydenta Miasta Szczecina za działania w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Prowadzi warsztaty z technik sprzedaży i jakości obsługi, kompetencji menedżerskich, zarządzania zmianą i wykorzystywania Talentów w budowaniu i zarządzaniu zespołem.
Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, ukończyła również wiele intensywnych kursów i szkoleń z zakresu przywództwa : Psychologia szefa; Zarządzanie Zespołem Sprzedaży; Leading People in Business; Self leadership; Team leadership; AfT Leadership Coaching School ( według certyfikacji ICF).
Aktywnie działa w pracach Klubu Lean Management. Współpracuje przy budowie klastra Praktyki Zarządzania Procesowego. Jest członkiem stowarzyszenia „Twój Mentor”
Relaksuje się słuchając jazzu, jej ulubionym wykonawcą jest Makoto Kuriya energetyczny japoński pianista. Uwielbia Toskanię, jej krajobraz i kuchnię. Uprawia jogging, jeździ na nartach, najchętniej aktywnie spędza czas z rodziną.