Zaproszenie na spotkanie czwartkowe – 26.01.2017r.

Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie witamy w Nowym Roku, który w ramach aktywności Stowarzyszenia Absolwentów MBA, rozpoczynamy od tradycyjnego już czwartkowego spotkania.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia, o godzinie 18:30, w siedzibie „Business Club Szczecin”, przy Placu Batorego 4 w Szczecinie.

Podczas spotkania wysłuchamy prelekcji p.Pawła Miszkurka, prawnika ze specjalizacją w dziedzinie prawa finansowego, który przyjedzie do nas z Warszawy dzięki uprzejmości partnera naszego spotkania, którym jest Deutsche Bank.

Tytuł prelekcji: Sukcesja majątkowa w firmie, a bezpieczeństwo rodziny właściciela

Informacje dodatkowe:

  • Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie networkingiem przy kawie.
  • Przewidziany czas prelekcji 1-1,5h.
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek – przewidujemy losowanie nagrody dla uczestników spotkania.
  • Kalendarz wydarzenia: http://www.absolwencimba.pl/event/spotkanie-czwartkowe-8/
  • Podczas spotkania obowiązuje strój: smart casual.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo na adres mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie na numer Stowarzyszenia +48 91 311 1260 podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni MBA, numer edycji.

Do zobaczenia
Zarząd SA MBA

Informacja o prelegencie

Paweł Miszkurka

Prawnik ze specjalizacją w dziedzinie prawa finansowego, prezes zarządu kancelarii LTF. Od kilku lat specjalizuje się w problematyce prawnej dotyczącej planowania spadkowego, w szczególności w łączeniu rozwiązań prawnych, finansowych i zarządczych. Autor publikacji w zakresie prawa finansowego. W ramach pracy merytorycznej prowadzi szkolenia, konferencje i indywidualne konsultacje w dziedzinie planowania sukcesji.