Zaproszenie na spotkanie czwartkowe – 1 marca 2018r

Koleżanki, Koledzy

Informujemy,  że nastąpiła zmiana terminu naszego czwartkowego spotkania i zostanie ono przesunięte o jeden tydzień.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich absolwentów i studentów Studiów MBA na spotkanie, które odbędzie się 1 marca o godzinie 18.30. Tradycyjnie już spotykamy się w budynku Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, sala 107 (mapa dojazdu).

Tytuł czwartkowej prelekcji to: ”RODOzaur – czy trzeba bać się nowych uregulowań RODO”. Prelegentem spotkania będzie radca prawny i rzecznik patentowy Rafał Malujda, który jako specjalista prawa ochrony danych osobowych, wprowadzi nas w nowej unijne zagadnienia w tym zakresie.

Jednocześnie spotkanie wzbogacone zostanie o wystąpienie  naszego kolegi Roberta Bartnickiego, absolwenta IV edycji MBA ZPSB, działającego w branży farmaceutycznej, który w ramach inicjatywy „Kariera menadżera MBA”, opowie o swojej aktywności zawodowej.

Informacje dodatkowe:

  • Podczas spotkania obowiązuje strój: smart casual.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo na adres mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie na numer Stowarzyszenia +48 91 311 1260 podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni MBA, numer edycji.

Planowane kolejne spotkania czwartkowe:

  • 22.03 (termin może ulec przesunięciu) – spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta Szczecin Michałem Przepierą w temacie prowadzonych inwestycji oraz strategii Szczecina
  • 26.04 – spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta Szczecin Danielem Wacinkiewiczem w temacie organów spółek prawa handlowego z uwzględnieniem zasiadania w radach nadzorczych absolwentów studiów MBA.

Rafał Malujda

LL.M. – radca prawny i rzecznik patentowy. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie nowych technologii i prawie ochrony danych osobowych.

Szczególną rolę w jego praktyce odgrywa obsługa projektów cloudowych, w tym w obszarze przetwarzania danych publicznych (wspiera m.in. projekt open-data.org.pl/) usług medycznych czy finansowych, licencjonowanie oprogramowania (w tym open source) oraz opracowywanie kontraktów w projektach realizowanych w metodykach zwinnych (agile) i działalność firm IT na rynku niemieckim.

Jest Administratorem Bezpieczeństwa Informacji i doradcą w zakresie danych osobowych w przedsiębiorstwach, w tym międzynarodowych grupach kapitałowych. Na co dzień zarządza kancelarią malujda.pl.