Wyjazd do Szczyrku organizowany przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów MBA z Krakowa

Bardzo nam miło zaprosić wszystkich członków Stowarzyszenia, w imieniu Koleżanek i Kolegów z Krakowa, na spotkanie członków Ich organizacji w Szczyrku 9-10 stycznia 2016 r. Serdecznie zachęcamy do wyjazdu do Szczyrku i mamy nadzieję, że chociaż kilka osób spośród członków SA MBA będzie reprezentowało naszą organizację na tym spotkaniu. Prześlijcie na adres SA MBA (marketing@absolwencimba.pl) informację o zamiarze skorzystania z Zaproszenia.
Jest nam bardzo miło, że nasza inicjatywa integracji Stowarzyszeń/Klubów Absolwentów MBA z Polski rozwija się. Przypominamy także o Zaproszeniu Kolegów z Poznania na „Śnieżny networking” do Włoch. Już są chętni z naszego Stowarzyszenia.
Poniżej pełna treść Zaproszenia Kolegów z Krakowa:

Cześć,

Pamiętacie, jak na promie opowiadaliśmy o naszym corocznym spotkaniu w Szczyrku? Obiecywaliśmy, że prześlemy Wam zaproszenia.  Dziś słowa dotrzymujemy. Poniżej serdeczne zaproszenie na nasz zjazd.

Ten zjazd ma już swoją historię. Zdjęcia z ostatnich zjazdów:

http://www.alumnimba.pl/Aktualnosci/V-Jubileuszowy-Zjazd-Stowarzyszenia.html
http://www.alumnimba.pl/Aktualnosci/Doroczny-Zjazd-Stowarzyszenia-Studentow-i-Absolwentow-MBA-Szczyrk-2013.html

Chcemy wierzyć, że to co wizjonersko zapoczątkował na promie Klub MBA Szczecin i Marcin, Alicja, Magda i zespół będzie się rozwijać – że kwitnąć będzie współpraca między klubami MBA z całej Polski, wymiana wiedzy i doświadczeń i wzajemne bezpośrednie kontakty.

Przyjeżdżajcie do nas do Szczyrku! Spotykamy się w 9-10 stycznia 2016 roku. Hotel META w Szczyrku, ul. Skośna 4 (hotel usytuowany jest tuż przy wyciągu Czyrna).

Koszt uczestnictwa w spotkaniu w Szczyrku (sala konferencyjna, nocleg, obiad, uroczysta kolacja + DJ, śniadanie) 388zł.

Prosimy o wpłaty do 7 grudnia 2015 roku.
Nasz rachunek to: 68 1090 1665 0000 0001 1289 0694
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów MBA Kraków

Powiadomcie też Waszych kolegów i koleżanki.

Pozdrawiam Was,

Piotr Hajdecki & Waldemar Turski

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów MBA