Programy MBA w Szczecinie

Uniwersytet Szczeciński – Podyplomowe studia MBA

Studia MBA US prowadzone są przez Uniwersytet Szczeciński od 1998 roku w oparciu o oryginalny program MBA opracowany we współpracy z Manchester Metropolitan University, University of Leicester, University of Passau, Athens University of Economics and Business.

Link do strony programu MBA: www.mba.univ.szczecin.pl

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu – Podyplomowe studia Executive MBA

TRWA REKRUTACJA

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu jako pierwsza w regionie i jedna z pierwszych w kraju w 1998 roku uruchomiła program Executive MBA. Program ten bazuje na standardach brytyjskich – został opracowany we współpracy z Leeds University Business School oraz University of Abertay Dundee. W ramach 19 zorganizowanych edycji blisko 400 absolwentów uzyskało dyplom ukończenia MBA, w tym ponad 50 ze specjalizacją IT. W trakcie zajęć w ZPSB wykorzystywane są przede wszystkim aktywizujące, nowoczesne techniki nauczania, między innymi case study oraz gry menadżerskie i strategiczne, a wykładowcami są głównie praktycy z bogatym doświadczeniem w biznesie, a także goście z zagranicy – znane i cenione w środowisku biznesowym osobistości. Wysoką jakość kształcenia potwierdzają miejsca w rankingach i ratingach, między innymi KLASA PROFESJONALNA w organizowanych przez SEM FORUM ratingu studiów MBA.

Link do strony programu MBA: www.zpsb.pl/executive-mba

 

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów – program Executive MBA

TRWA REKRUTACJA

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowych w Polsce. Prowadzi pełne spektrum programów, w tym program Executive MBA, szkolenia firmowe, szkolenia otwarte, studia podyplomowe, programy coachingowe i projekty doradcze.

Program Executive MBA oferujemy od 1991 roku – w tym czasie dyplom MBA zdobyło blisko 3000 absolwentów. Aktualnie jest on realizowany w Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Płocku, a od października 2018 r. program Executive MBA GFKM prowadzony będzie również w Szczecinie. Program Executive MBA GFKM w Szczecinie jest walidowany przez Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille, czołową francuską szkołę biznesu. Posiada ona 2 międzynarodowe akredytacje dla  Programów MBA – EQUIS wydawany przez European Foundation for Management Development  i akredytację The Association of MBAs (AMBA).

Program Executive MBA GFKM jest klasyfikowany w Klasie Mistrzowskiej (najwyższej) w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie dydaktyczne oraz praktyczne doświadczenie biznesowe. Wykorzystują interaktywne metody nauczania, w trakcie zajęć tworzą przestrzeń wymiany doświadczeń i poglądów, prezentują case studies.

Link do strony programu MBA Szczecin: www.gfkm.pl/mba/mba-szczecin/.