Partnerzy

Project Management Institute

PMI to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami. Opracowuje standardy zarządzania projektami, wydaje międzynarodowe certyfikaty kompetencyjne (m.in. PMP), promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki.

PMI Szczecin na stronach www.szczecin.pmi.org.pl.

 

LSJ HR Group jest polską firmą z branży rekrutacji i doradztwa personalnego.
Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera swoich klientów oferując kompleksowe wsparcie procesów związanych z zarządzaniem pracownikami, w tym  m.in. rekrutacje, badanie kompetencji, szkolenia, Employer Branding, czy tworzenie formalnej dokumentacji HR.

LSJ oferuje audyt procesów wewnętrznych HR oraz wsparcie konsultingowe na każdym poziomie wdrożenia. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami z wielu branż, o różnej kulturze organizacyjnej, pozwala LSJ tworzyć strategie personalne dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Firma dokonuje stałego monitoringu rynku zatrudnienia, opracowuje na potrzeby swoich klientów i lokalnych instytucji, raporty dotyczące rynku pracy.

Aktualnie mamy do czynienia z rynkiem pracownika, dotyczy to zarówno stanowisk liniowych, niższego rzędu jak również managerskich. Sytuacja taka powoduje, że rekrutacja pracowników jest wyzwaniem, z którym mierzy się większość przedsiębiorstw. To jest bezpośrednim powodem rosnącego zapotrzebowania na wsparcie profesjonalnych firm rekrutacyjnych, których skuteczność jest wysoka.

www.lsj.pl