Wsparcie o uruchomienie połączenia lotniczego Szczecin – Kopenhaga

Koleżanki i Koledzy

Port Lotniczy Szczecin Goleniów im. NSZZ Solidarność jest regionalnym portem lotniczym, który stanowi dla miasta Szczecina ważny element rozwoju nowoczesnej gospodarki. Władze Miasta wspierają zarząd portu lotniczego i przewoźników otwierających nowe kierunki połączeń lotniczych. Wpływa to na wzrost liczby pasażerów oraz rozwój infrastruktury samego lotniska. Nowe połączenia to także coraz większe ułatwienia dla prowadzenia biznesu.

Port lotniczy i Skandynawskie Linie Lotnicze SAS czynią od dłuższego czasu starania o uruchomienie kolejnego połączenia lotniczego Kopenhaga – Szczecin – Kopenhaga. Kopenhaga może stanowić atrakcyjny kierunek dla firm skandynawskich związanych od lat z naszym miastem i regionem oraz wielu firm szczecińskich prowadzących swoje interesy w Skandynawii.

W imieniu Zastępcy Prezydenta Miasta Pana Michała Przepiery zwracamy się do Państwa jako przedstawicieli szczecińskich firm o wsparcie tych działań poprzez wysłanie skanu pisma wspierającego SAS i Port Lotniczy Szczecin Goleniów na papierze firmowym na podany poniżej adres e-mail.

W załączeniu przesyłam 2 wzory pism (po polsku i angielsku).

Pismo przewodnie Linii Lotniczych SAS dot. prośby o wypełnienie i odesłanie informacji dot. potencjalnych ilości podróży lotniczych realizowanych przez daną firmę.
Wzór – propozycja pisma, które proszę uzupełnić o ilość podróży lotniczych, wkleić na papier firmowy, wydrukować, podpisać i wysłać skan na adres e-mail: szzmarketing@airport.com.pl

Bardzo zależy nam na czasie i dużej ilości podpisanych i wysłanych pism. Będą one z pewnością pomocne w staraniach SAS o uruchomienie tego połączenia lotniczego.

Z poważaniem

Zarząd SA MBA

Pismo przewodnie – wsparcie połączenia do CPH

Wzór pisma – firmy – wsparcie połączenia do CPH

Dodaj komentarz