Witamy po wakacjach !

Koleżanki i Koledzy

Serdecznie witamy po wakacjach, które mamy nadzieję sprzyjały wyczekiwanemu odpoczynkowi od zawodowych zmagań.

Będzie nam bardzo miło widzieć Was podczas naszych, tradycyjnych już czwartkowych spotkań i innych okazjonalnych spotkań naszego stowarzyszenia. We wrześniu (29-go – czwartek) organizujemy spotkanie w tematyce HR z konsultantem agencji doradztwa personalnego świadczącego usługi executive search. Mamy nadzieję, że tematyka Was zainteresuje, a networking będzie tradycyjnie częścią naszego spotkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym kodeksem networkingowym przed przyjściem na spotkanie.

W październiku planujemy spotkanie z okazji 15-lecia działalności SA MBA, w klimatach towarzysko-rozrywkowych. Ufamy, że będzie to sympatyczny i wzniosły  dla nas wieczór. Jesteśmy pewni dobrej zabawy.

Szczegóły poszczególnych spotkań przedstawione zostaną w osobnych zaproszeniach.

W najbliższy tygodniu (20-21.09) w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu odbędą się darmowe warsztaty oraz spotkania z praktykami biznesu podczas MBA DAY, na które to spotkania również serdecznie zapraszamy.

Na portalu społecznościowym LinkedIn założona została grupa „Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration” – zapraszamy do uczestniczenia.  Równolegle prosimy o uzupełnianie informacji na naszej stronie internetowej w dziale TKB nt. profilu zawodowego. Zapewne ułatwi to komunikację biznesową absolwentów programów MBA w Polsce.

Z przyjaznymi pozdrowieniami,

Zarząd SA MBA