Ważna Informacja dla Członków

Drodzy Absolwenci!

Niespełna dwa tygodnie temu ruszyła nowa strona internetowa Stowarzyszenia Absolwentów MBA w Szczecinie (saMBA). Mamy nadzieję, iż zarówno nowe logo Stowarzyszenia jak i nowa szata graficzna strony przypadną Wam do gustu.

Chcemy stworzyć stronę, na którą będziecie zaglądać poszukując informacji na temat naszych członków, wymieniać poglądy, dzielić się newsami ze świata biznesu, podsyłać ciekawe linki czy informacje dotyczące ofert pracy dostępnych na rynku.

Jednym z pierwszych celów jakie sobie wyznaczyliśmy jest stworzenie szczegółowej bazy członków Stowarzyszenia. Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o przesyłanie na adres:

mba@absolwencimba.home.pl

informacji na Wasz temat. Zamieścimy je na specjalnych, dostępnych jedynie dla zalogowanych członków Stowarzyszenia, podstronach. Ze względu na specyfikę zawartych w nich informacji będą one niedostępne dla szerszego grona odbiorców.

Przesyłajcie dane przygotowane wg schematu:
Imię, Nazwisko
Firma w której pracujecie / którą reprezentujecie
Pełniona funkcja / zajmowane stanowisko
Adres do korespondencji
Telefony kontaktowe
Adres e-mail
Strona  www
Inne informacje

Jeżeli tylko możecie – napiszcie również kilka słów o sobie, Waszych zainteresowaniach, fascynacjach, karierze zawodowej, itp.

Prześlijcie nam również Wasze zdjęcia (lub ich skany) – zamieszczenie ich obok profili ułatwi nam kontakt podczas kolejnych spotkań integracyjnych i uroczystości.

Jeżeli nie wyrażacie zgody na zamieszczenie informacji na Wasz temat na stronie, również prosimy o taką informację zwrotną na wskazany powyżej adres.

Po otrzymaniu danych (lub chociaż ich części) – prześlemy Wam mail’a z indywidualnym loginem i jednorazowym hasłem dostępu, które umożliwią pełne zalogowanie się na nowej stronie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pomysły, uwagi lub sugestie dotyczące nowej strony do współpracy i jej redagowania!

Pozdrawiamy
Magdalena Paczkowska (880016688) e-mail: p.maggi@wp.pl
i Tomasz Hanasz (505088344) e-mail: tomek@d-t.com.pl
Zespół Redakcyjny Strony internetowej saMBA