Zaproszenie na VIII Międzynarodowy Kongres MBA 2012

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza do udziału w VIII Międzynarodowym Kongresie MBA, który odbędzie się w dniach 18-20 maja 2012 roku w Krakowie. Celem Kongresu jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania.

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza do udziału w VIII Międzynarodowym Kongresie MBA, który odbędzie się w dniach 18-20 maja 2012 roku w Krakowie. Celem Kongresu jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania.  W tym roku będzie w nim uczestniczyć blisko 200 osób ,głównie managerowie wyższego i średniego szczebla z tytułem Master of Business Administration, z Polski i zagranicy.

Tegoroczny kongres odbywać się będzie pod hasłem: „Odnieść sukces w wymagających czasach”, a tematyka jego będzie obejmować wyzwania przed jakimi stają polskie oraz zagraniczne firmy w okresie turbulencji makroekonomicznych. Głównymi elementami programu merytorycznego Kongresu, będą cztery panele dyskusyjne wraz z prezentacjami wybitnych specjalistów ze świata biznesu:

Panel Azjatycki – Konfucjanizm, czyli skąd się biorą azjatyckie tygrysy.

Panel ZarządzanieSztuka Kryzysu – veni, vidi, vici.

Panel InnowacjeNowoczesne narzędzia i nowatorskie modele biznesowe.

Panel EnergetykaMiędzy węglem a atomem.

Dodatkowo, uczestnicy wezmą udział w Study Visits – wizytach w małopolskich przedsiębiorstwach, które są przykładem ciekawych modeli zarządzania. Całość uzupełni program  towarzyszący – wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną oraz imprezą golfową.

Szczegółowy program godzinowy na stronie http://www.kongresmba.pl/

Patronat honorowy nad VIII Międzynarodowym  Kongresem MBA w Krakowie objeli m.in.: Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Krajowa Izba Gospodarcza, Izba Przemysłowo Handlowa, PKPP Lewiatan, Business Center Club a Patronat medialny: Manager Magazine, Polish Market, Dziennik Gazeta Prawna, Puls Biznesu, MBA Portal, Gazeta Finansowa, Money.pl, Magazyn Brief.

Rejestracja trwa do 6 maja 2012 roku, za pośrednictwem formularza REJESTRACJI ONLINE, dostępnego na stronie http://www.kongresmba.pl/.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Kongresu lub Krakowską Szkołą Biznesu.