Tabela zarządu

Lista zarządu. Rok: 2018

Liczba członków stowarzyszenia: 86

Twój profil


Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/samba/absolwencimba.pl/public_html/wp-content/plugins/mbalistaczlonkow/mbalistaczlonkow.php on line 216
Lp. Foto Osoba i uczelnia Branża, firma, stanowisko Kontakt Dane
1 Bander Piotr
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: budownictwo
Firma: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Stanowisko:
+48 512 040 833
pbander@interia.pl

152

2 Bartnicki Robert
Edycja: IV
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: farmaceutyczna
Firma: Apteka Dla Ciebie s.c.
Stanowisko: Współwłaściciel
511945314
bartnicki@o2.pl

97

3 Borek Monika
Edycja: II
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża:
Firma:
Stanowisko:

interpharma@onet.pl

117

4 Byrka Barbara
Edycja: III
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

barbara.byrka@post.pl

118

5 Chekh Khaled
Edycja: II
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

akropolis@poczta.onet.pl

147

6 Ciesielski Tomasz
Edycja: IX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: konstrukcje stalowe offshore
Firma: Bilfinger Mars Offshore Sp. z o.o.
Stanowisko: Kontroler Finansowy
+48 663 578 566
tomaszciesielski@outlook.com

186

7 Cimochowska Monika
Edycja: 2014
Uczelnia: University of Wales
Branża: medyczna
Firma: Copernicus Sp. z o.o.
Stanowisko: Project Manager
+48 609 727 123
monika.cimochowska@gmail.com

119

8 Czerniecka Maria
Edycja: XVI
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża:
Firma:
Stanowisko:
+48 602 612 694
m_czerniecka@tlen.pl

158

9 Dawidziak Janusz
Edycja: XVIII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: wodociągi i kanalizacja
Firma: GWiK Sp. z o.o.
Stanowisko: Prezes Zarządu
+48 510 102 040
j.dawidziak@gwik.pl

156

10 Dembińska-Nowakowska Urszula
Edycja: XII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: media
Firma: TVP
Stanowisko:
+48 693 994 652
uladn@wp.pl

190

11 Falkowska Magdalena
Edycja: VII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: spożywcza
Firma: UNIFOOD Sp.j.
Stanowisko: Kierownik sprzedaży

mfalkowska@hotmail.com

49

12 Figiel Jarosław
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

jarekfigiel@wp.pl

149

13 Frankowicz Michał
Edycja: XII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: budowlana, OZE
Firma: Tweetop Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor Handlowy
+48 665 121 620 / +48 883 979 393
mifr@poczta.onet.pl

181

14 Garnowski Jacek
Edycja: III
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

jacek.garnowski@gazeta.pl

68

15 Gierałtowski Piotr
Edycja: XVI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

pgieraltowski@gmail.com

120

16 Gliwny Marek
Edycja: V
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: szkolenia biznesowe
Firma: ICAN Institute / HBRP
Stanowisko: Doradca zarządu

marek.gliwny@wp.pl

150

17 Głaszcz Mariusz
Edycja: XIX IT
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: przetwórstwo tworzyw sztucznych
Firma: RPC Superfos Poland Sp. z o.o.
Stanowisko: Area Sales Manager CIS Countries
+48 503 301 401
mariusz.glaszcz@gmail.com

165

18 Gorzałczyńska-Koczkodaj Małgorzata
Edycja: XIX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: finanse publiczne
Firma: Urząd Marszałkowski w Szczecinie
Stanowisko: Dyrektor wydziału finansów i budżetu

m.gk@poczta.onet.pl

103

19 Gronek Bogusław
Edycja: XI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Przemysł okrętowy i offshoru
Firma: Seaonics
Stanowisko: Head of Sales
+48 736046657
boguslawgronek@gmail.com

98

20 Hanasz Tomek
Edycja: XI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: usługi księgowe
Firma: Biuro Rachunkowe D&T
Stanowisko: Współwłaściciel

tomek@d-t.com.pl

146

21 Hawrylczuk Dariusz
Edycja: II
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: medyczna
Firma: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 PUM w Szczecinie
Stanowisko: Kierownik Działu Głównego Energetyka i Aparatury Medycznej
601865585
dariusz.h@onet.eu

144

22 Hordyjewicz Janusz
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

janhord@interia.pl

101

23 Hordyjewicz Janusz
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

jhordyjewicz@gmail.com

104

24 Hranyczka Dorota
Edycja: XXI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: stoczniowa
Firma: Morska S.R. GRYFIA S.A.
Stanowisko: Dyrektor biura zarządu

dorota.hranyczka@msrgryfia.pl

121

25 Huryń Piotr
Edycja: IV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Automatyka Przemysłowa
Firma: B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor Regionalny
+48 691 396 348
piotr.huryn@br-automation.com

161

26 Jasiński Sławomir
Edycja: II
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: hotelarska
Firma: Hotele Zachodniopomorskie
Stanowisko: Prezes

slawomir.jasinski@ekoalians.pl

122

27 Jasiński Sławomir
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

jasinski@centrum-fala.pl

187

28 Jędrzejewski Dariusz
Edycja: IX
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża:
Firma:
Stanowisko:

prezes@turzyn.pl

123

29 Jozel Janusz
Edycja: II
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

arol@interia.pl

124

30 Jørgensen Mira
Edycja: IV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: medyczna
Firma: Onemed A/S, Dania
Stanowisko: Konsultant

mira.joergensen@gmail.com

100

31 Kaniuk Piotr
Edycja: I
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża:
Firma:
Stanowisko:

piotr@kaniuk.pl

69

32 Kardas Bartłomiej
Edycja: XIX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: zamówienia publiczne
Firma: Urząd Marszałkowski w Szczecinie
Stanowisko: Zastępca Dyrektora

zampub@wp.pl

109

33 Kargul Jacek
Edycja: XX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: ochrona zdrowia
Firma: NZOZ Intermed Sp. z o.o.
Stanowisko: Prezes
+48 693 162 216
jacek_kargul@onet.pl

189

34 Karpisz-Dziadkowiec Ewa
Edycja: IX
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: finansowa
Firma: Kancelaria Finansowa
Stanowisko: Właściciel
+48 603 170 564
biuro@kancelariaekd.pl

180

35 Kisielewska Magdalena
Edycja: ---
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: konsultingowa
Firma: MK Consulting Group
Stanowisko: Właściciel / CEO

magdalena.kisielewska@absolwencimba.pl

48

36 Klimek-Junak Alicja
Edycja: XIII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: budownictwo/architektura
Firma: DEDECO Sp. z o.o. Szczecin Sp.k.
Stanowisko: Dyrektor Administracyjny
+48 608 442 889
alicjaklimekjunak@gmail.com

163

37 Knop Magdalena
Edycja: XI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: medyczna
Firma: Szpital ZDROJE
Stanowisko: Spokesman, Marketing & Quality Manager

rzecznikzdroje@wp.pl

125

38 Końka Marzena
Edycja: XIII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: pompy i armatura
Firma: Bajk Serwis Sp. z o.o.
Stanowisko: Marketing Manager
+48 600 496 737
marzena.konka@bajk.com.pl

164

39 Kopycińska Benita
Edycja: II
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

benitakopycinska@gmail.com

102

40 Kosicki Piotr
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: hotelarstwo
Firma: własna działalność hotelowa
Stanowisko: właściciel
784574035
piotr_kosicki@wp.pl

99

41 Krajewski Rafał
Edycja: XVI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Doradztwo IT - Wdrożenia IT - Reorganizacja procesów biznesowych
Firma: Milex Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor IT
0048 664946926
brixon@tlen.pl

61

42 Kraszewska-Jurkowska Jolanta
Edycja: XVI
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: wodociągi i kanalizacja
Firma: ZWiK Sp. z o.o. Szczecin
Stanowisko: Dyrektor Stowarzyszenia WOD-KAN
+48 602 516 985
kraszewscy@op.pl

159

43 Krzemiński Adam
Edycja: I
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: budowlana
Firma: Saint-Gobain Swisspacer
Stanowisko: Kierownik sprzedaży Polska
+48 608 348 391
adas.krzeminski@gmail.com

155

44 Kutyła Andrzej
Edycja: VII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

andrzej.kutyla@post.pl

127

45 Kwiatkowska Małgorzata
Edycja: I
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: mentoring, coaching i treningi biznesowe dla menedżerow i zespołów
Firma: Business Training Center
Stanowisko: Właściciel, Mentor, Executive&Team Coach, Trener
+48 601 130 215
malgorzata.kwiatkowska@rozwijajsie.eu

166

46 Lipowicz Robert
Edycja: VII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

ferkutsz@vp.pl

128

47 Lis Jan
Edycja: IV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

sportdesign@op.pl

129

48 Maciejewski Jerzy
Edycja: III
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża:
Firma:
Stanowisko:

tel-tech@post.pl

130

49 Malutko Tomasz
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

geatm@pro.onet.pl

131

50 Małyska Magdalena
Edycja: IX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: medyczna
Firma: Affidea Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor regionalny

mmalyskaster@gmail.com

132

51 Maryniak Wojciech
Edycja: XXII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: transport
Firma: Driver Express APS, Dania
Stanowisko: Dyrektor, Wlasciciel
+4550320066, +48735000966
wmaryniak@interia.pl

148

52 Matyjaszczyk Małgorzata
Edycja: I edycja
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: spożywcza , przetwórstwo rybne
Firma: PPH PIRS Sp.z o.o. , Conrada 1, 76-150 Darłowo
Stanowisko: prezes zarządu

malgo.mat@wp.pl

88

53 Matyjaszczyk Małgorzata
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: spożywcza, przetwórstwo ryb
Firma: PPH PIRS Sp.z o.o. , Conrada 1, 76-150 Darłowo
Stanowisko: Prezes zarządu
601781892
malgo.mat@pirs.com.pl

133

54 Mazur Beata
Edycja: XX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Prawo
Firma: Kancelaria Radcy Prawnego
Stanowisko: Właściciel
602 79 11 00
kancelaria@bmradca.pl

193

55 Michalak Jolanta
Edycja: XV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: bezpieczeństwo publiczne
Firma: Szczecińskie Centrum Profilaktyki Uzależnień
Stanowisko: Główny Księgowy, po dyrektor, wz. dyrektor, Administrator Bezpieczeństwa Informacji
+48 607 691 169
michalakj@wp.pl

157

56 Mielcarek Ewa
Edycja: XVIII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Finanse
Firma: Dansked Supermarked Group S/A
Stanowisko:

evamielcarek@gmail.com

94

57 Moskwa Krzysztof
Edycja: XII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: IT
Firma: Avid Technology
Stanowisko: Software Development Manager

krzysztof.moskwa@gmail.com

108

58 Możejewski Maciej
Edycja: XI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: IT
Firma:
Stanowisko:
604181892
maciek@nbip.pl

85

59 Mozgiel Mieczysław
Edycja: XIV IT
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: IT
Firma: RPR Sebastian Moltu Sp.k.
Stanowisko: Dyrektor IT
692 485 446
mietmo@tlen.pl

106

60 Niegrebecki Bartosz
Edycja: XVII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: usługi księgowe
Firma: Badapan
Stanowisko: Właściciel

bniegrebecki@wp.pl

87

61yes Niewiarowska Patrycja
Edycja: XXIV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: BCO/SSC
Firma: Unicredit
Stanowisko: Head of Section
+48 783 198 854
pati.niewiarowska@gmail.com

192

62 Nitek Sławomir
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

slawomir.nitek@interia.pl

188

63 Nitek Sławomir
Edycja: XII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: handel detaliczny
Firma: Netto Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor Operacyjny

slawomir.nitek@netto.pl

167

64 Nowak Krzysztof
Edycja: I
Uczelnia: Wyższa Szkoła Morska, Uniwersytet Szczeciński
Branża: finanse
Firma: Szczeciński Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.
Stanowisko: Prezes Zarządu
605885563
krzysiekfala@gmail.com

105

65 Nowak Krzysztof
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

enka@life.pl

135

66 Olejnik Magda
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

olejnik.magda@gmail.com

93

67 Olejnik Magda
Edycja: XVI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: ---
Firma: Fosfan S.A.
Stanowisko:

magda.olejnik@absolwencimba.pl

143

68 Parus Anna
Edycja: IX
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: nieruchomości
Firma: Finka Sp. z o.o.
Stanowisko: Główny księgowy

anparus@wp.pl

134

69 Popielski Zbigniew
Edycja: IV
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

expo.zpopielski@gmail.com

136

70 Proszowski Krzysztof
Edycja: XIV IT
Uczelnia: ZPSB w Szczecinie
Branża: usługi ochrony
Firma: Impel Security Polska Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor oddziału Szczecin

kproszowski@interia.pl

107

71 Pyda Agnieszka
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

agap40@onet.eu

137

72 Redzimska-Sobczyk Sylwia
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

redzimska@o2.pl

89

73 Redzimska-Sobczyk Sylwia
Edycja: XVI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: Finanse
Firma:
Stanowisko: Kadrowa-ksiegowa
505109953
s.redzimska@gmail.com

138

74 Rolikowska Barbara
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: administracja
Firma: Sąd Okręgowy w Szczecinie
Stanowisko: Audytor Wewnętrzny

toyota9@tlen.pl

67

75 Siwiec Ryszard
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: ICT
Firma: Systemy Biurowe-Integracja Sp.j.
Stanowisko: Współwłaściciel

ryszard.siwiec@sbi.pl

139

76 Stachniak Robert
Edycja: XVIII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: handel
Firma: Sklepy Komfort S.A.
Stanowisko: Dyrektor ds. Nieruchomości
+48 603 052 395
robert.stachniak@komfort.pl

154

77 Stoltmann Michał
Edycja: VII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: bankowość i finanse
Firma: Raiffeisen Bank Polska S.A.
Stanowisko: Dyrektor Centrum Biznesowego w Szczecinie

stolmike76@gmail.com

141

78 Terelak Violetta
Edycja: XVIII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: Transport morski
Firma: ZMPSiŚ
Stanowisko: Szef Biura Zarządzania Kadrami
+48 509 053 981
vterelak@poczta.onet.pl

184

79 Węgrzyn Alicja
Edycja: VIII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: morska
Firma: Żegluga Polska S.A.
Stanowisko: Wiceprezes Zarządu

alicjawegrzyn6@gmail.com

62

80 Wielgat Piotr
Edycja: XII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: przemysł
Firma: IntechMet
Stanowisko: Właściciel
+48503569621
piotr.wielgat@yahoo.com

63

81 woj mar
Edycja:
Uczelnia:
Branża:
Firma:
Stanowisko:

mwojciechowski.pl@icloud.com

191

82 Wojciechowski Marcin
Edycja: XI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: telekomunikacyjna
Firma: BD Consult Polska Sp. z o.o.
Stanowisko: General Manager

mba@absolwencimba.pl

57

83 Wolański Jarosław
Edycja: XII
Uczelnia: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Branża: krajowa dystrybucja AGD
Firma: Tres Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu
+48 502 398 840 / +48 509 833 333
jaroslaw_wolanski@autograf.pl

185

84 Woźniak Marcin
Edycja: I
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

mart.wozniak@wp.pl

142

85 Woźniak Artur
Edycja: XXI
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: higieniczna
Firma: TZMO Deutschland Gmbh
Stanowisko: Dyrektor Sprzedaży
+48 664 475 239
Artur.Wozniak@tzmo.de

179

86 Wygoda Tomasz
Edycja: XII
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża: handel (FMCG)
Firma: Delko Esta Sp. z o.o.
Stanowisko: Członek Zarządu
+48 600 082 103
tomasz.wygoda@poczta.fm

183

87 Zaborowski Arkadiusz
Edycja: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Uczelnia: XIX IT
Branża:
Firma:
Stanowisko:
+48 663 399 444
azaborowski1@gmail.com

162

88 Zarzecki Dariusz
Edycja: ---
Uczelnia: Uniwersytet Szczeciński
Branża:
Firma:
Stanowisko:

dariusz.zarzecki@zarzecki.pl

145