Start aktywności na 2018 rok

Koleżanki i Koledzy

Z przyjemnością informujemy, iż 22 lutego rozpoczynamy nasz tegoroczny cykl spotkań czwartkowych. Będzie nam miło spotkać się z Wami po długiej przerwie. Kolejne dwa spotkania zaplanowane są na: 22 marca oraz 26 kwietnia.

Tematy spotkań przedstawimy niebawem i każdorazowo prześlemy Wam odrębne zaproszenia.

Równolegle do naszych działań lokalnych podejmujemy i kontynuujemy działania efektywnej biznesowo integracji środowiska absolwentów programów MBA w Polsce. Mamy nadzieję, że w tym roku pojawią się już wymierne projekty tej aktywności naszej organizacji, dedykowane do wszystkich członków SA MBA, a kontakty tego środowiska nie będą ograniczały się do relacji poszczególnych członków zarządów.

Z początkiem roku rozpoczęliśmy prace nad zmianą strony www.absolwencimba.pl, na której pojawi się m.in. możliwość przyjaznego rozwiązania dla przelewu składek członkowskich oraz integracja z systemem SMS. Do czasu uruchomienia nowej strony, przełom lutego i marca, mogą pojawić się problemy z logowaniem. Prosimy o wyrozumiałość.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć o opłaceniu składki członkowskiej za 2018 rok w kwocie 150 złotych – szczegóły: www.absolwencimba.pl/skladki.

Serdeczne pozdrowienia i do zobaczenia niebawem.

Zarząd S.A. MBA