Zaproszenie na spotkanie SAMBA 2006

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza wszystkich swoich członków oraz innych absolwentów i aktualnych studentów MBA, 21.10.2006 roku (w sobotę) o godzinie 20.00 do restauracji VIVALDI na pasażu Bogusława na:

S P O T K A N I E I N T E G R A C Y J N E

Przewidziana jest dobra zabawa, nie zabraknie dobrej tanecznej muzyki, jedzenia ani picia oraz inne atrakcje. Będzie to kolejna możliwość zapoznania się z kolegami i koleżankami z różnych MBA a także z nowo

przyjętymi słuchaczami. Będziemy pomagali w nawiązaniu kontaktów. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek. Gościć będziemy prawdopodobnie troje kandydatów na prezydenta miasta Szczecina – Panią TERESĘ LUBINSKĄ,

Pana PIOTRA KRZYSTKA i Pana JACKA PIECHOTĘ z którymi przy stoliku lub w kuluarach można będzie porozmawiać. Nie przewidujemy żadnych oficjalnych wystąpień. Przewidziane są opłaty (przy wejściu) w wysokości 30 zł dla członków Stowarzyszenia Absolwentów MBA i 50 zł dla pozostałych uczestników (mamy zarezerwowaną całą restaurację). Prosimy o zarezerwowanie sobie wolnego czasu w tym terminie.

I jak zwykle ze względu na konieczność oszacowania liczby osób bardzo prosimy o trochę wysiłku i potwierdzenie zwrotne udziału z podaniem imienia i nazwiska, uczelni i edycji MBA i wysłanie go na adres zwrotny do Stowarzyszenia Absolwentów MBA czyli na adres falasup@poczta.onet.pl jak najszybciej, maksymalnie do 17. 10. (wtorku).