Zaproszenie na spotkanie czwartkowe – 17.03.2016

Koleżanki, Koledzy

Z przyjemnością zapraszamy członków Stowarzyszenia, a także studentów i absolwentów studiów MBA, planujących przystąpić do naszej organizacji, na czwartkowe spotkanie networkingowo-edukacyjne. Spotkanie odbędzie się 17 marca (czwartek) o godzinie 18.30 w budynku Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, sala 116 (mapa dojazdu).

W trakcie spotkania wysłuchamy wykładu motywacyjnego pt.„Co cebula może mieć wspólnego z moją motywacją”, który poprowadzi Alicja Klimek-Junak, absolwentka studiów MBA, członek Stowarzyszenia SAMBA, menadżer w biurze projektowym z wieloletnim doświadczeniem, akredytowany coach ICF oraz lider zachodniopomorskiego oddziału ICF Polska.

Zakończenie spotkania planowane jest na godzinę 20.30.

Plan spotkania:
18.30 – 19.00 Networking.
19.00 – 20.00 Wykład motywacyjny pt.„Co cebula może mieć wspólnego z moją motywacją”, prowadzący Alicja Klimek-Junak.
20.00 – 20.30 Dyskusja po spotkaniu.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności mailowo na adres mba@absolwencimba.pl lub telefonicznie na numer Stowarzyszenia +48 91 311 1260 podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni MBA, numer edycji.

Z pozdrowieniami
Zarząd SA MBA

163Alicja Klimek-Junak

Absolwentka studiów MBA, członek Stowarzyszenia Absolwentów MBA, trener rozwoju osobistego i mentor coach. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu coachingu, kreatywnego podejmowania decyzji i budowania zespołów. Certyfikowany Coach ACC ICF, lider zachodniopomorskiego oddziału ICF Polska. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w biurze projektowym. Wiceprezes stowarzyszenia TERAZ Trening Efektywnego Rozwoju od A do Z. Master Reiss Motivation Profile®, metody naukowo opracowanego podejścia do motywacji. Specjalizuje się w tematach z zakresu komunikacji, zmiany, realizacji celu, motywowania i budowania własnej wartości.

PS. Najbliższe dwa spotkania organizowane przez Stowarzyszenie:
07.04.2016r. spotkanie z Martą Petką-Zagajewską Głównym Ekonomistą Raiffeisen Polbank oraz II poziom szkolenia z networkingu, które poprowadzi Małgorzata Kwiatkowska, doświadczony coach biznesowy i trener z wieloletnią praktyką zawodową.
19.05.2016r. walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia MBA. Szczegóły wkrótce.