Relacja ze spotkania networkingowego

„Your network is your net worth” – to hasło zaprezentowane przez Panią prof. Anetę Zelek stanowiło wprowadzenie do pierwszego czwartkowego, networkingowego spotkania członków Stowarzyszenia i naszych sympatyków. Natomiast mottem spotkania i zarazem tytułem wykładu Małgorzaty Kwiatkowskiej było: „Networking – sine qua non biznesu”.

W naszym spotkaniu 22 października, pierwszym z planowanego cyklu spotkań networkingowych, wzięło udział prawie 50 osób i fakt ten utwierdził nas w przekonaniu, iż propozycja również takiej formy aktywności Stowarzyszenia spotkała się z zainteresowaniem i aprobatą. „Wprowadzenie do networkingu” (prof. Aneta Zelek) i wykład o znaczeniu i zasadach networkingu (doświadczony coach biznesowy Małgorzata Kwiatkowska) stały się impulsem do nawiązywania osobistych kontaktów i bardzo ożywionych rozmów w ostatniej części spotkania – „Biznes Mikser” i w kuluarach.

Gorąco zachęcamy do udziału w następnych spotkaniach (plan spotkań na stronie), które z pewnością będą coraz liczniejsze, a proponowane zasady networkingu staną się zaakceptowaną przez wszystkich normą naszych czwartkowych spotkań. Dla przypomnienia reguł comiesięcznych spotkań na stronie zamieścimy nasz „networkingowy kodeks”.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż mile widziane będą propozycje prezentacji/case study, które prosimy przesyłać nam z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Bardzo dziękujemy Małgorzacie Kwiatkowskiej za udostępnienie prezentacji z wykładu (pobierz prezentację: MBA Networking).

Zarząd SA MBA