Relacja z networkingowego spotkania Andrzejkowego

Tradycyjnie, od wielu lat organizujemy „Andrzejkowe” spotkania członków i sympatyków SA MBA. Gościem piątkowego wieczoru (27 listopada) był Pan Grzegorz Turniak (od tego dnia uczestnicy spotkania są z Grzegorzem na TY) – niestrudzony orędownik i coach networkingu. Spotkanie rozpoczęło się rozmowami przy lampce wina, z aktywnym udziałem Pana Grzegorza, który ukazywał nam praktyczną stronę działań networkingowych z naszym udziałem.

Następnie nastąpił wykład o tym jak rozumieć networking, jakie są jego techniki i korzyści z optymalnego zarządzania kontaktami w dłuższym czasie. Inspirujące były wyjaśnienia Pana Grzegorza Jego dwóch definicji networkingu, jako „dawanie szans przypadkowi” oraz jako „katalizator innowacji”. Wykład był bardzo ekspresyjny i sugestywny, a momentami wywoływał salwy śmiechu z animacji przypominających nieskuteczne zachowania w komunikacji pomiędzy osobami z przestrzeni biznesu. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z Panem Grzegorzem Turniakiem pozostanie nie tylko w naszej pamięci, ale pozwoli nam na zoptymalizowanie zarządzania naszymi kontaktami i sensowniejsze ich wykorzystywanie.

Czas po wykładzie był okazją do kontynuacji ożywionych rozmów kuluarowych przy winie i poczęstunku. Część gości korzystała też chętnie z parkietu dyskoteki w Rocker Club, gdzie nasze „Andrzejkowe” wydarzenie miało miejsce. Temat piątkowego spotkania SA MBA był kontynuacją planowanego cyklu naszych spotkań networkingowych (plan obok na stronie), na które serdecznie zapraszamy. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie „Wigilijne” 17 grudnia.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji ze spotkania.

2 thoughts on “Relacja z networkingowego spotkania Andrzejkowego

 • 01-12-2015 at 01:48
  Permalink

  Piotr, cieszę się, że spotkanie się podobało 🙂
  Pozdrawiam Marcin

 • 30-11-2015 at 08:35
  Permalink

  Na pewno było to świetne i po prostu bardzo pouczające spotkanie. Niech żałuje ten co nie był.
  Pozdrawiam Piotr Bander

Comments are closed.