Konferencja PMI w Szczecinie

Stowarzyszenie Absolwentów MBA Szczecin oraz PMI Poland Chapter Szczecin Branch zapraszają na konferencję Highway to Project Management.

W tym roku polski oddział PMI obchodzi swoje piętnastolecie, a szczecińska filia PMI organizuje swoją pierwszą konferencję. Konferencja Highway To Project Management, która odbędzie się w dniach 14-15.09.2018, to największe wydarzenie w dziedzinie zarządzania projektami w Szczecinie.

Konferencja adresowana jest zarówno do kierowników projektów dużych inicjatyw jak i do kadry średniego i wyższego szczebla zarządzania. Będzie to miejsce dyskusji, poszerzania wiedzy, dzielenia się najlepszymi praktykami, a także doskonałe okazja do nawiązywania nowych kontaktów.

Wśród prelegentów doświadczeni praktycy z Polski i z innych krajów:

  • Marcin Guzik – reprezentujący TenSteps
  • Anders Liljewall – z firmy IKEA
  • David Gunner – specjalista w dziedzinie złożonych projektów
  • Agnieszka Gasperini – jedna z założycielek oddziału PMI w Polsce.

Keynote speakerem zamykającym wydarzenie będzie Grzegorz Szałajko.

Drugi dzień Konferencji będzie również okazją do rozwinięcia m. in. kompetencji miękkich niezbędnych w codziennej pracy każdego lidera podczas warsztatów w małych grupach.

Zostań partnerem wydarzenia i wzmocnij swój branding. Konferencja to także możliwość promowania marek i firm. Pokaż się wśród 150 uczestników, w tym potencjalnych pracowników i partnerów Twojej firmy.

Część prelekcji będzie prowadzona w języku angielskim. Wszystkie szczegóły, w tym cennik i informacja o możliwości zarejestrowania się na konferencję, a także Oferta Partnerska są do pobrania na stronie wydarzenia:

https://pmhighway.pmi.org.pl/

 

 

 

Dodaj komentarz