Zaproszenie na IX Międzynarodowy Kongres MBA 2013

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza do udziału w IX Międzynarodowym Kongresie MBA, który odbędzie się w dniach 17-19 maja 2013 roku w Krakowie. Celem Kongresu jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania.

XI Międzynarodowy Kongres MBA – 17 19 maja 2013 r. w Krakowie

Kongres to wyjątkowa i największa tego typu w Polsce inicjatywa, która po raz kolejny skupi polskie i międzynarodowe środowisko MBA . Do udziału w IX Kongresie MBA zapraszamy znakomitych gości z kraju i zagranicy.

Celem Kongresu MBA jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania. W wydarzeniu tym co roku uczestniczy blisko 200 osób, głównie managerowie wyższego i średniego szczebla, legitymujących się tytułem Master of Business Administration.

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Kongresu MBA odbywać się  będzie pod hasłem Wyścig po Talenty. Jego tematyka skupi się m.in na sukcesie firm wynikającym z maksymalnego wykorzystania potencjału drzemiącego w utalentowanych managerach i pracownikach. Jest to kluczowy czynnik sukcesu zwłaszcza w okresie silnej pozycji Polski jako miejsca outsourcingu dla wielu globalnych korporacji, outsourcingu który coraz częściej obejmuje badania, rozwój i innowacje.

Program merytoryczny kongresu będzie obejmował prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu, a jego głównymi elementami były cztery panele dyskusyjne:

  • Panel Świat – Kraje arabskie – biznes na najwyższym poziomie
  • Panel Polska – Dokąd zaprowadzi nasz kraj outsourcing ?
  • Panel Zarządzanie – Wyścig po talenty…
  • Panel Innowacje – Innowacje w procesach

Dodatkowo, uczestnicy jak co roku wezmą  udział w Study Visits, warsztatach kultury, języka i etykiety biznesowej oraz otrzymają niepowtarzalną możliwość poszerzenia swoich kontaktów biznesowych.  Całość uzupełni program towarzyszący, na który składać się będą wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną, nieformalny wieczór MBA oraz rodzinna impreza golfowa połączona z turniejem golfa.

Szczegóły i rejestracja na stronie Kongresu: www.kongresmba.pl