Integracyjny rejs promem POLONIA do Szwecji

Koleżanki i Koledzy – członkowie i sympatycy SA MBA

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serdecznie zapraszamy Was na rejs promem Polonia (Świnoujście – Ystad – Świnoujście) 8-9 kwietnia 2016r. Plan wyjazdu znajdziecie w załączniku (oferta dla nas od firmy Unity Line). Świadczenia zawarte w cenie obejmują: transport na trasie Szczecin-Świnoujście-Szczecin, miejsce w kabinie, obiadokolację, śniadanie, salę konferencyjną, serwis kawowy, usługę open bar oraz oprawę muzyczną podczas spotkania.

We wrześniu br. podczas podobnego rejsu promem do Szwecji odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządów Stowarzyszeń/Klubów Absolwentów MBA z kilku ośrodków w Polsce (krótką relację zamieściliśmy na stronie internetowej). Rozmawialiśmy tam o przestrzeni wspólnych działań integracyjnych członków naszych organizacji. Między innymi ustaliliśmy, że będziemy wzajemnie zapraszać członków naszych organizacji na wydarzenia organizowane przez nasze Stowarzyszenia/Kluby – cel: budowanie relacji biznesowo-towarzyskich absolwentów programów MBA z Polski. Od Kolegów z Krakowa i Poznania otrzymaliśmy zaproszenia (dostępne na stronie) do Szczyrku i na „Narciarski networking” we Włoszech. Bardzo zachęcamy do udziału w tych wydarzeniach.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w rejsie drogą elektroniczną na adres e-mail: marketing@absolwencimba.pl, podając imię i nazwisko, datę urodzenia (informacja wymagana na liście pasażerów promu), rodzaj kabiny (jedno lub dwuosobowa), numer edycji i nazwę uczelni do 30 stycznia 2016r. Zgłoszenia te traktować będziemy jako wstępne dla rezerwacji orientacyjnej liczby kabin pasażerskich na promie. O ostateczne potwierdzenie zgłoszeń poprosimy Was oddzielnym mailem w terminie do 15 marca 2016r. Pragniemy poinformować, iż pierwszeństwo uczestnictwa w organizowanym spotkaniu mają członkowie SA MBA.

Dokonanie wpłaty za uczestnictwo w rejsie wymagane jest najpóźniej do 15 marca 2016r. Szczegółowe informacje dotyczące dokonania płatności za rejs promem przesłane zostaną osobnym mailem osobom, których zgłoszenie zostanie potwierdzone.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Waszym zainteresowaniem, serdecznie zachęcamy.

Zarząd SA MBA

Załącznik PDF: Oferta-rejs promem_8-9_04_2016