Integracyjny rejs promem POLONIA do Szwecji 2017

Koleżanki i Koledzy

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was w rejs okrężny Świnoujście – Ystad – Świnoujście promem „Polonia” w dniach 4 i 5 listopada br.

Postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie mające na celu integrację środowiska ludzi, którzy są absolwentami lub studentami programów MBA szczecińskich uczelni oraz szkół wyższych z całej Polski. Mamy przekonanie, że integracja naszego środowiska, które niektórzy z nas uzasadnienie postrzegają jako elitarne, pozwoli na nawiązanie więzi towarzyskich, a także biznesowych. W 2015 roku zorganizowaliśmy podobne spotkanie na promie Polonia zarządów stowarzyszeń/klubów absolwentów programów MBA ze Szczecina, Warszawy, Krakowa i Poznania. Podczas tego bardzo miłego i koleżeńskiego spotkania zdefiniowaliśmy przestrzenie współpracy naszych organizacji. Nasze zaproszenie adresowane do wszystkich członków i sympatyków stowarzyszeń/klubów, absolwentów programów MBA jest wypełnieniem jednej z tych przestrzeni. Ufamy, że będzie okazją do poznania wielu interesujących osób i do relaksującej wspólnej zabawy. W czasie „Obrad konferencyjnych” (Oferta Unity Line Limited) zaproponujemy ciekawe prelekcje, inspirujące do dyskusji na tematy bliskie nam wszystkim.

W czasie „Obrad konferencyjnych” proponujemy możliwość wystąpienia uczestników rejsu z własną ciekawą prelekcją (20 minut), nie mającą akwizycyjnego brzmienia. Tematy i skrót wystąpienia prosimy zgłaszać do 30 września br. na adres mba@absolwencimba.pl, z tematem „Prelekcja Polonia”.

W załączeniu przesyłamy Ofertę przewoźnika promowego – Unity Line Limited, nam dedykowaną. W ofercie zawarty jest program rejsu, cena oraz propozycje konsumpcyjne. Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na oferowany przez przewoźnika (w cenie Imprezy) transfer ze Szczecina do terminalu promowego w Świnoujściu oraz powrót do Szczecina, a także usługa tzw. Open bar.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o pisemne zgłoszenia na adres: mba@absolwencimba.pl, z dopiskiem w temacie „Polonia MBA”. W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie: Imienia i Nazwiska, uczelni ukończenia podyplomowych studiów MBA lub kontynuowania studiów, daty urodzenia (wymóg przewoźnika), rodzaj kabiny (jedno lub dwuosobowa). Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 30 września br., a także do wpłaty zaliczki do tego terminu w wysokości 80 złotych na konto:

Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration, 71-101 Szczecin, ul. Mickiewicza 64, Nr konta 24175010770000000027692907. Tytuł przelewu: „Polonia MBA”.

Zamknięcie listy uczestników nastąpi 20 października i do tego dnia należy wpłacić pozostałą część ceny za uczestnictwo w rejsie. W przypadku zgłoszeń po 30 września, a do 20 października należy wpłacić pełną kwotę. W przypadku rezygnacji do 20 października SA MBA dokona zwrotu wpłaconych kwot w całości, natomiast po tej dacie zaliczki (80 zł) nie będą zwracane, a wpłacone całkowite kwoty po potrąceniu 80 złotych.

W nadziei na miłe spotkanie i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy.

Zarząd SA MBA

Załącznik PDF: Oferta-rejs promem_4-5_11_2017