Integracyjny rejs promem POLONIA do Szwecji

Koleżanki i Koledzy

W nawiązaniu do grudniowych zapowiedzi uprzejmie przypominamy o zbliżającym się wydarzeniu, organizowanym przez SA MBA spotkaniu podczas rejsu okrężnego Świnoujście – Ystad – Świnoujście na promie m/f Polonia, w dniach 8-9 kwietnia 2016 roku. Zaproszenie kierowane jest do członków Stowarzyszenia, sympatyków naszej organizacji, członków innych Stowarzyszeń/Klubów absolwentów studiów MBA z Polski.

Ramowy program spotkania znajdziecie w załączonej ofercie operatora promowego Unity Line Ltd (pobierz program rejsu). Pragniemy zaznaczyć, iż jest to oferta dedykowana dla naszej organizacji, z preferencyjnymi upustami, przy bogatej propozycji, w tym all inclusive. Jesteśmy w trakcie opracowywania koncepcji efektywnego spędzenia czasu z wykorzystaniem sali konferencyjnej na promie. Dla chętnych będzie też unikalna możliwość obserwacji manewrów promu w porcie w Świnoujściu i Ystad z kapitańskiego mostku. Wszystkich chętnych zachęcamy też do spaceru po urokliwym Ystad.

Wyrażamy przekonanie, że spotkanie na promie pogłębi integrację towarzyską i biznesową naszego środowiska.

Prosimy o kierowanie zgłoszeń uczestnictwa w planowanym spotkaniu na promie na adres mba@absolwencimba.pl, w terminie do  30 marca br. Zgodnie z ofertą Unity Line Ltd prosimy o dokonanie wpłat za rejs do 4 kwietnia 2016r., z deklaracją kabiny jednoosobowej lub dwuosobowej. Wpłaty prosimy dokonać na konto:

Raiffeisen Polbank
Numer rachunku w standardzie IBAN: PL24175010770000000027692907
Kod SWIFT: RCBWPLPW

Ponadto zgłoszenie chęci uczestnictwa w rejsie musi zawierać informację o dacie urodzenia – wymóg operatora promowego.

Serdecznie zapraszamy!

Ciepłe pozdrowienia.

Zarząd SA MBA

Załącznik PDF: Oferta-rejs promem_8-9_04_2016