ICAN Institute zaprasza na webinarium

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia oraz naszych sympatyków na bezpłatne webinarium, które poprowadzi nasz kolega Marek Gliwny, ekspert „Harvard Business Review Polska”. Szczegóły webinarium poniżej.

PRZEPIS NA KATASTROFĘ – lista najczęstszych błędów menedżera.

Małe błędy – mały kłopot? Niekoniecznie. Nie pozwól, by nieświadome pomyłki negatywnie wpływały na Twoją karierę.

Data: 8 grudnia 2015 r.
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Czas trwania: ok. 45 minut

Podczas szkoleń i kursów menedżerskich adepci zarządzania uczą się, jak wejść w nową rolę oraz w jaki sposób planować pracę zespołu i własną.

To webinarium nie będzie jednak o tym. Chcemy skoncentrować się na tym, czego nie robić: jakich błędów nie popełniać i jak naprawić te, które przydarzają się większości menedżerów już na starcie kariery.

Jeśli zatem:

  • przygotowujesz się do objęcia kierowniczego stanowiska,
  • zarządzasz zespołem, ale chcesz krytycznie spojrzeć na swoją dotychczasową praktykę,
  • chciałbyś uzyskać szereg cennych wskazówek, które pomogą Ci w coachingu początkujących menedżerów Twojej firmy,

koniecznie zarezerwuj swój czas 8 grudnia i spotkaj się online z ekspertem „Harvard Business Review Polska”!

Rejestracja: http://szkolenia.ican.pl/page-section/first-time-manager-tm-webinarium/

TestimonialMarek Gliwny

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe i menedżerskie. Pracował dla największych i najbardziej renomowanych banków w Polsce. Zarządzał zespołami różnej wielkości: jednostkami terenowymi, strukturami regionalnymi, siecią ogólnopolską liczącą 160 placówek bankowych (kilkaset pracowników sprzedaży i obsługi klienta). Uczestnik programu SPIN® Technika efektywnej sprzedaży Huthwaite International. Posiada tytuł MBA US i Manchester Metropolitan University. Certyfikowany trener biznesu. Obszary jego specjalizacji trenerskiej to: aktywna sprzedaż i obsługa klienta, budowanie i rozwój zespołów, motywacja i rozwój osobisty, zarządzanie przez wartości, mentoring. Publikuje artykuły w prasie ekonomicznej.

 

One thought on “ICAN Institute zaprasza na webinarium

  • 08-12-2015 at 11:02
    Permalink

    Naszemu koledze Markowi Gliwnemu należą się gratulacje ! Świetny profesjonalny wykład, rzeczowo poprowadzony . Jasny i klarowny przekaz, cenne uwagi i spostrzeżenia do wykorzystania nie tylko przez managerów i aspirujących ale także dla szefów firm, chociażby dla uporządkowania wiedzy . Brawo ! Godne polecenia.

Comments are closed.