Relacja z konferencji SAMBA 2012

„Finanse bez Ryzyka” to temat prestiżowej i długo wyczekiwanej konferencji, która została zorganizowana przez nasze Stowarzyszenie MBA, w dniu 14 września 2012 roku w Marina Hotele w Szczecinie. Po powitaniu gości przez Prezesa Stowarzyszenia Sławomira Jasińskiego, uczestnicy mieli możliwość wysłuchać wystąpienia prof. Witolda Orłowskiego – członka PWC, który w interesujący sposób opowiadał o kryzysie finansowym na świecie, konsekwencjach dla Polski oraz planach złagodzenia jego skutków dla gospodarki.

Kolejnym punktem podczas piątkowej konferencji było wystąpienie Pana Macieja Pieloka z ING Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A., który uatrakcyjnił swoją prezentację pt. „Finanse bez ryzyka” niebanalnym  konkursem dla wszystkich uczestników, przeprowadzonym za pomocą systemu do głosowania Interactive Voiting System. Zabawa była doskonała!

Dodatkowo Deutsche Bank zorganizował loterię wizytówkową, której zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Część oficjalna zakończyła się około godz. 20:00, następnie ponad 100 uczestników konferencji spędziło miło czas przy kameralnej muzyce, degustacji potraw przygotowanych przez Pana Zdzisława Sotka (były szef kuchni w Hotelu Park) oraz  rozmowach w kuluarach.

Wybrane ujęcia z konferencji:

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Sponsorzy konferencji: