Słowo Prezesa SA MBA na wakacje

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

W czerwcu minął kolejny,  4- letni czas kadencji Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA.

Jesteśmy liczną, 140 osobową grupą ludzi biznesu, pełnych zaangażowania we wszystkich sferach życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego.

Nasze Stowarzyszenie, aby dalej mogło się rozwijać, potrzebuje nowych pomysłów i osób, które poprzez swoją pracę będą je realizować.  Kieruję zatem zaproszenie do tych z Was, którzy chcieliby zaangażować się w działania rozwijające naszą organizację.

Wykorzystajcie wakacje na refleksję także w tym obszarze – liczę, że wpadną Wam do głowy ciekawe pomysły jak rozruszać Stowarzyszenie by było prężną, dobrze postrzeganą organizacją w regionie i nie tylko. Jak wykorzystać nas wszystkich do tworzenia wartości dodanej, z której każdy z nas mógłby czerpać korzyści.

Spotkania integracyjne to niestety za mało by móc uznać rozwój SA MBA za dynamiczny. Magda Paczkowska oraz Tomek Hanasz zrealizowali cenną inicjatywę – stworzyli nową stronę internetową www.absolwencimba.pl, która ma na celu zaprezentowanie doświadczeń i możliwości biznesowych wszystkich członków w celu wzajemnego korzystania z nich.

Do dziś niewielu z Was skorzystało z tej możliwości.  Zapraszam wobec tego ponownie:

Każdy członek SA MBA może otrzymać hasło wejścia do zalogowania i dostępu do bazy danych osobowych, gdzie umieszczona będzie krótka informacja o nim (branża, doświadczenia zawodowe, hobby etc) wraz ze zdjęciem.

Wystarczy skontaktować się z adresem:   mba@absolwencimba.home.pl

Na stronie jest też miejsce do umieszczania pomysłów oraz propozycji rozwoju Stowarzyszenia.

Najbliższy planowany termin wspólnego spotkania to połowa września. Oczekiwałbym od Was propozycji co do miejsca, w którym możemy dokonać wyboru władz Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej oraz zorganizować spotkanie integracyjne jak i propozycji ciekawej osoby, która mogłaby swoim wykładem tradycyjnie uświetnić nasze spotkanie.

Życzę wszystkim miłego odpoczynku, pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA Sławomir Jasiński