Śnieżny networking – wyjazd na narty organizowany przez MBA Club z Poznania

Drodzy Koledzy i Koleżanki

W ramach współpracy między Stowarzyszeniami MBA mamy przyjemność, w imieniu Stowarzyszenia MBA Club z Poznania, zaprosić zainteresowanych członków naszej organizacji do skorzystania z oferty wyjazdu na narty. Szczegóły poniżej.

MBA Club już kolejny rok organizuje Zimowy Wyjazd środowiska menadżerskiego w celu budowania relacji biznesowych. A tak naprawdę jedziemy odpocząć i dobrze się zabawić w dobrym towarzystwie na słonecznych zmarzniętych włoskich stokach Abetone.

Więc jeśli nie jest Ci straszne spędzić 6 dni i 6 nocy służących integracji,  wśród ciekawych, pełnych niezwykłych pomysłów ludzi – nie zwlekaj! Możemy zapewnić, że nikt nie zostanie sam, nikogo nie zostawimy – zawsze w grupie jeździmy i zawsze wieczory spędzamy razem.

Jak co roku zapewniamy kadrę instruktorską dla początkujących narciarzy jak i dla średnio zaawansowanych, co by chcieli szlifować kunszt krawędzi.
W tym roku zabieramy również dzieci, bo z rodzinką raźniej.

Reasumując dobra cena, apartamenty jakich w Polsce nie zastaniesz (do pierwszego wyciągu jest 40 metrów), super trasy no i klimat który tworzą ludzie spragnieni normalnych relacji i odpoczynku od codzienności.

Termin: 6-14.02.2016
Koszt:  cena z transportem autokarem klasy lux: 1799 zł
Cena zawiera: 6 noclegów, pakiet startowy, powitalną kolację z winem z Goodgo & MBA Club, opiekę pilota, instruktorów oraz zaangażowanej kadry wywodzącej się ze struktur akademickich, organizacji  pozarządowych i organizatorów turystyki, ubezpieczenie KL i NNW, pełen skipass w cenie wyjazdu na 6 dni, nieodpłatny dostęp do centrum testowego sprzętu sponsorów technicznych Goodgo,  know how i warsztaty z serwisowania sprzętu.
Koszty dodatkowe:
199 zł szkolenia instruktorskiego – 36 godzin!
Kaucja za apartament i skipass do zwrotu po wykwaterowaniu (55euro/os)

Serdecznie Zaprasza
Zarząd MBA Club

Osoby zainteresowane wyjazdem otrzymają bezpośredni kontakt do organizatora wyjazdu z MBA Club, kontaktując się z biurem naszego Stowarzyszenia poprzez email (marketing@absolwencimba.pl) lub telefonicznie (+48 91 311 12 60).

Poniżej link do filmu Abetone MBA 2015